Wodzirej i DJ na wesele

DOUBLE WINGS

Wodzirej DJ to instytucja sama w sobie. To ta szczególna umiejętność tworzenia większych dzieł z istniejących już całości. Szeroka znajomość muzyki - podstawowy element warsztatu DJ'a na weselu – znajomość jej stylów, odmian, okresów, wykonawców i konkretnych utworów, a w tym ich konstrukcji i wewnętrznej dynamiki rozwoju – to punkt wyjścia, to dopiero warsztat. Sztuka zaczyna się o krok dalej!

DJ gra zawsze dla kogoś, kogoś konkretnego. Na weselu Dj próbuje się wstrzelić w jego aktualne oczekiwania albo dla odmiany pokrzyżować mu plany i wprowadzić go w klimat, który go zaskoczy i wprowadzi nowy powiew świeżości.

DJ próbuje zatrzymać go na parkiecie, sprawić, by trudno było mu zejść z niego, by za każdym razem miał ochotę raz jeszcze dać z siebie wszystko, jakby tańczył po raz ostatni, jakby właśnie DJ na weselu zagrał jedną z jego ulubionych piosenek, przy której dawno nie miał okazji się bawić. I czuje gdzieś głęboko, że tę właśnie musi jeszcze zatańczyć!

A gdy zejdzie z parkietu, DJ wabi go ponownie subtelnie klimatami, przy których trudno mu jest usiedzieć spokojnie. I po chwili wstaje, a wraz z nim pozostali.
I znów zaczyna się szaleństwo, a jedyna rzecz która do tego doprowadziła
to jeden dobrze przemyślany wybór DJ'a – jedna, jedyna, konkretna piosenka.
No, może jeszcze ta, którą DJ zagrał chwilę wcześniej.

Warszawska grupa Double Wings DJs – podwójno-skrzydlata drużyna pasjonatów muzyki. Ciągle nie możemy się nadziwić, jak niebywale mocno można poruszyć ludzkie serca przy pomocy prostych dźwięków zmyślnie kiedyś przez kogoś ułożonych.

Zapraszamy do współpracy!

Napisz lub zadzwoń! »

- Sylwester Laskowski – Wodzirej DJ Double Wings

Double-Wings

Niebanalne pomysły na wesele

Zapisz się już teraz na darmowy kurs emailowy!

Sylweseter-Laskowsk_kontakt