Wodzirej Sylwester Laskowski

REFERENCJE

Niebanalne pomysły na wesele

Zapisz się już teraz na darmowy kurs emailowy!

Referencje

Czyli opinie o podwójno-skrzydlatych 🙂

Jeżeli uczestniczyłaś/eś w imprezie, którą od strony muzycznej, artystycznej lub technicznej wspierała Grupa Imprezowa Double Wings, napisz proszę kilka dobrych słów na nasz temat »

Dziękuję w swoim i wszystkich Podwójno-Skrzydlatych imieniu! 🙂

- Sylwester Laskowski, Wodzirej Double Wings

"Z całego serduszka dziękujemy za wszystko! Za pomoc, uśmiech, dobre słowo i czuwanie nad cala impreza! Bez Ciebie nie było by tak samo 😊 dziękujemy!!!"

Anna Wójcik
Pani Młoda

"Dzień dobry Sylwku,

chcielibyśmy Ci jeszcze raz najmocniej podziękować za ogrom pracy jaki wykonałeś na naszym weselu.

Dzięki Tobie nasze przyjęcie wypadło lepiej niż to sobie mogliśmy wyobrazić. Goście wyszli zadowoleni (nawet ci najwięksi maruderzy 🙂 ) Wszyscy wspominają Cię serdecznie ( zrobiłeś większe wrażenie niż sam tort 🙂 🙂 🙂

Urzekłeś swoją osobą, profesjonalizmem, pomysłowością i zaangażowaniem.

Zdecydowanie najwięcej słów uznania usłyszeliśmy o sposobie w jaki nas przywitałeś, dzieleniu się chlebem, jak poprowadziłeś poloneza i belgijkę. Było pięknie!

Dziękujemy, za wszystkie podpowiedzi i sugestie jakich nam udzieliłeś osobiście jaki i za pośrednictwem Twojej strony, kursu czy książek 🙂

Dziękujemy, że przekonałeś nas do przedstawienia gości 🙂 - podobało się wszystkim.

Dziękujemy, że cierpliwie czekałeś na podpisanie umowy do momentu wyjaśnienia się zamieszania z salą...

Dziękujemy, że byłeś, czuwałeś nad wszystkim i podpowiadałeś 🙂

My ze swojej strony bardzo się cieszymy, że podjęliśmy wyzwanie zorganizowania wesela bezalkoholowego - była to jedna z najlepszych decyzji jakie mogliśmy podjąć. Bez Ciebie pewnie byśmy stchórzyli 🙂 Mieliśmy sporo oznak wstępnego nie zadowolenia naszym pomysłem i naprawdę mnóstwo obaw z tym związanych. Gdy okazało się, że będziesz mógł prowadzić nasze przyjęcie - byliśmy już spokojni i wiedzieliśmy, że z Tobą to się uda 🙂

Pomogłeś stworzyć klimat, w którym czuliśmy się dobrze i mogliśmy radośnie świętować nasz dzień, bez stresów i obaw 🙂

Miło słyszeć dobre słowa od gości.

Cieszymy się, że wszystko wypadło tak dobrze! A słowa "bez alkoholu to się nie uda" zaledwie w ciągu jednej nocy zmieniły się na "wszystkie wesela powinny tak wyglądać - alkohol wcale nie jest potrzebny " (-autor ten sam 🙂 mówią same za siebie 🙂

Pozdrawiamy Cię serdecznie !!!

Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję gdzieś, kiedyś uczestniczyć w przyjęciu moderowanym przez Ciebie!"

Gosia i Tomek Zając
Państwo Młodzi

"Sylwku,

Dziękujemy za bardzo fajne poprowadzenie naszego wesela...nam bardzo się podobało i gościom również:)
Wszyscy byli mega zachwyceni:)!

Dziękujemy również za bardzo miłą współpracę i życzymy Tobie i całemu zespołowi Double Wings jak najlepszych imprez."

Asia i Tomasz Zacharek
Państwo Młodzi

"Sylwku,

przede wszystkim chcemy podziękować Ci za świetne poprowadzenie naszego wesela! Za profesjonalizm i zaangażowanie, za to, że nie przestraszył Cię jego bliski termin ani nasze słabe pojęcie o tym jak właściwie wesela wyglądają od strony organizatorów!

Przez cały czas przygotowań czuliśmy, że oddajemy nasze wesele w ręce osoby, która się na tym zna, która nie boi się niespodzianek jakich wesela są pełne!

W trakcie wesela mogliśmy odczuć, że ani na chwilę nie zdejmowałeś ręki z pulsu, że obserwowałeś gości, dynamikę wesela i podporządkowywałeś pod to swoje wodzirejskie poczynania. 🙂

Świetnie współpracowaliście z DJem. Nie wiemy, czy długo ze sobą współpracujecie, ale widać było, że dogadujecie się bardzo dobrze.

Potrafiliście zachęcić gości do tańca, a Ty, Sylwku, wdzięcznie i z klasą poprowadzić zabawy.

Zrobiłeś też zaskakujący wstęp do niespodzianki dla Pana Młodego, który zrobił wrażenie na gościach, ale przede wszystkim na Panu Młodym (prze 15 minut dochodził do siebie;)!

Dziękujemy za wasze zaangażowanie i bardzo indywidualne podejście, za to że pomogliście nam podkreślić i przeżywać wyjątkowość tamtego dnia. Dziękujemy! "

Kasia i Przemek Pycko
Państwo Młodzi

"Hej Sylwku,

bardzo Ci dziękujemy za uświetnienie naszej imprezy. My byliśmy zachwyceni, a goście oczarowani - zarówno Ci krajowi jak i przyjezdni.

Pozdrawiamy!"

Gosia i Wojtek Śmietanka
Państwo Młodzi

"Witaj, Sylwku!

Wieczór był bardzo-bardzo dobry, a wręcz najlepszy.

Wykonałeś masę świetnej roboty i dlatego my i nasi goście mogliśmy się tak cudownie bawić, świętując jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu.

Podobało się nie tylko nam - wiele osób zwracało się do nas z wyrazami zachwytu.

Dziękujemy Ci z całego serca!"

Emilia Michałowska (Rzepecka)
Pani Młoda

"Sylwestrze!

Dziękujemy pięknie za wspaniałe wesele! 🙂

Będziemy na pewno polecać, bo jest co polecać! :)"

Katarzyna Plewa
Pani Młoda

"AHOJ DRUHU SYLWESTRZE ! ! !

Rozczarowanie, zaskoczenie, szok, niedowierzanie, niedosyt... tyle mogę od siebie napisać... ZASKOCZENIE - bo bawili się dzięki Wam naprawdę wszzzzyyyyscyyyy! SZOK - bo przez 10 godzin daliście radę zapełniać parkiet gośćmi, ROZCZAROWANIE - bo czas tak szybko leciał, zegary chyba ktoś poprzestawiał 😉 NIEDOWIERZANIE i NIEDOSYT- bo ten suuuupeeeerrrr czas nie będzie powtórzony - no może w innych okolicznościach...

P.S. a właśnie... Sylwek rezerwujcie sobie czas za 50 lat, goście dopominają się powtórki z rozrywki- zrobimy uroczyste ZŁOTE GODY 😀

DZIĘKUJEMY WAM JESZCZE RAZ!!

P.S. Polecamy wszystkim!!! Jeśli czytają to jacyś niezdecydowani narzeczeni, to moja rada -nie zastanawiajcie się, tylko szybko rezerwujcie czas U SYLWKA i BANDY DOUBLE WINGS; to super ludzie, szeroko uzdolnieni np. Sylwek - rozbawi i porwie tłumy, nauczy tańca, zrobi zdjęcie, nakręci film, zajmie się muzyką, wymyśli zabawy dla dzieci, a nawet pociągnie elektrykę w domu i naprawi popsuty rezystor 🙂

POKÓJ M.R. ! ! !"

Marcin Rudaś
Pan Młody

"Sylwek urzeka profesjonalizmem w każdym calu i klasą niespotykaną u innych Wodzirejów. Potrafi porządnie rozkręcić imprezę, trzymając jednocześnie cały czas bardzo wysoki poziom. Doskonale wyczuwa swoją rolę w danym momencie wesela i perfekcyjnie się z niej wywiązuje.

Jest też wspaniałym doradcą, bezcennym w przedweselnej decyzyjnej dżungli, jak również już w trakcie samego wesela. Jednocześnie niczego nie narzuca i pozostawia bardzo szerokie pole do popisu dla kreatywności i indywidualizmu Pary Młodej.

Komunikacja przebiega bardzo sprawnie - wszelkie wątpliwości są szybko i precyzyjnie rozwiewane. No i wszystko zawsze z ogromną dozą życzliwości i uśmiechem 🙂

DJ, z którym współpracuje Sylwek, również zasługuje na same pochwały. Świetnie dopasowuje muzykę do klimatu wesela i nastroju na parkiecie. Wchodzi w niezwykłą interakcję z gośćmi na parkiecie, dokładnie dostosowując muzykę do ich oczekiwań - zarówno tych niewypowiedzianych, jak i do wszelkich życzeń.

Dziękujemy i polecamy z całego serca! :)"

Martyna i Grzesiek Karczmarewicz
Państwo Młodzi

"O tym, że to właśnie Sylwek będzie Wodzirejem na naszym weselu wiedzieliśmy jeszcze zanim się zaręczyliśmy. Kiedy zobaczyliśmy Go w akcji na weselu u Zuzi i Piotrka, urzekł nas swoją niezwykłą umiejętnością wyczucia chwili, taktem, kulturą osobistą i niesamowitymi zdolnościami wczuwania się w atmosfrę wesela i aktualne oczekiwania Weselników odnośnie rozwoju imprezy. U nas nie było inaczej, mimo że nasze wesela istotnie się różniły.

Od pierwszych słów wspaniałego powitania, przez przepiękne zapowiedzi kolejnych ważnych punktów wesela i magiczne oczepiny, aż po ostatni taneczny krok na rozpalonym do czerwoności parkiecie, Sylwek trzymał klasę i poziom, jakich nie widzieliśmy do tej pory u żadnego innego Wodzireja.

Precyzyjnie żonglował swoimi atutami, wyciągając gości zza stołów po uziemiających posiłkach i stając się niemal niewidocznym, gdy ostatnim, czego potrzebowali goście, była zachęta do zabawy.

Razem z DJ'em (w sposób wprost nie do opisania zręczny wchodzącym w interakcję z gośćmi!) stworzyli niesamowity duet, który uczynili tamten wieczór niepowtarzalnym.

Dziękujemy za ten niezwykły, piękny wspólny czas między zachodem i wschodem słońca nad stawem Wodoktów! :)"

Martyna i Grzesiek Karczmarewicz
Państwo Młodzi

"Dziękujemy Sylwku!

Dobrze w drugiej części najważniejszego dnia mieć wsparcie profesjonalne i tak życzliwe. To ulga wiedzieć, że ta kolejka górska ma maszynistę 😉
Wykierowanie poloneza bez stłuczki między tymi filarami - szacun 😀

Ekipa fotografów pożegnała nas słowami, że to najlepszy ślub i wesele na jakim byli. Goście też chwalą.
Tylko ja nadal mam żal, że mi najlepsze kawałki z playlisty "wypuszczaliście" jak byliśmy na sesji w plenerze.... Było super!!!"

Dominika Rządkowska
Pani Młoda

"Minęło już pół roku od wesela i pomyśleliśmy, że to dobry czas na podsumowanie 😉 Dziękujemy bardzo za świetną imprezę weselną. Cieszymy się, że Nocny Kochanek i Bracia Figo Fagot sprawili nieco radości nawet grupie Double Wings 🙂

Pozdrowienia!"

Magdalena Kamińska
Pani Młoda

Dziękujemy za Twoją radość, optymizm, a przede wszystkim profesjonalizm dzięki, któremu czuliśmy się w 100% "zaopiekowani".

Nasi Goście do dzisiaj wspominają PROWADZĄCEGO, pozytywnie zwariowanego i uśmiechniętego 🙂

Kinga Klimek i Jakub Dzieża
Państwo Młodzi

Szczerze mogę powiedzieć, że o sposobie prowadzenia wesela przez zespół Double Wings, mogę wypowiadać się jedynie w superlatywach.

Choć na początku miałem pewne obawy, wynikające bardziej z faktu, że nigdy nie widziałem ich w akcji, to jednak z czasem owe obawy mnie opuściły. Już podczas spotkania z Warszawie w celu ustalenia szczegółów wesela Sylwek wykazał się pełnym profesjonalizmem. Mówił rzeczowo, argumentował swoje pomysły i propozycje, ale równocześnie nie pozostawał zamknięty na nasze inicjatywy.

Sama zabawa to można rzec, że już czysta formalność. Sylwek poprowadził wszystko zgodnie z planem, a dynamiczny rozwój sytuacji wcale nie przeszkadzał w jego lekkich korektach.

W trakcie wesela już niczym nie trzeba się przejmować, bo ma się tę pewność, że zespół wykona wszystko perfekcyjnie i tak też było, za co serdecznie Wam dziękujemy.

Natalia i Michał

P.S.
Bardzo miło jest móc zobaczyć chociaż kilka zdjęć z wesela tuż po nim. A taniec ze świecami to jedna z najlepszych inicjatyw. Dzięki! 🙂

Michał Legierski
Pan Młody

Wesele to autobus pełen gości o różnych gustach. Na nasze świętowanie zamówiliśmy "autobus" ze sprawdzonej już firmy Double Wings - szaloną jazdę zapewnił Sylwek.

Wszyscy goście dojechali szczęśliwie, dziękujemy za świetną zabawę. Jak tak los będzie nas rzucał to do zobaczenia za 7 lat 😉

Grzegorz Osowski
Pan Młody

DZIĘKUJEMY!
To był niezapomniany czas!
Najlepsze wesele na jakim byliśmy 🙂
Dziękujemy za pełen profesjonalizm!
Wszyscy goście z nami na czele byli zachwyceni 😉
Serdeczności!

Joanna Duma i Szymon Gnojek
Państwo Młodzi

Świetne wesele, profesjonalnie prowadzone, w dodatku w dwóch językach (Polski i Angielski). Było kilka zabaw które znaliśmy ze wcześniej (Polonez), jak również nowe, jak taniec ze świecami, który był wspominany przez gości jako bardzo uroczy. Dostaliśmy wiele pochwał, również od gości zagranicznych (było ich wielu), dla których tego rodzaju zabawy były nowością. Dziękujemy, że daliście naszej imprezie wyjątkowy charakter, w tak ważnym dla nas dniu!

Joanna Rau i Arthur Fafik Brooks
Państwo Młodzi

Dziękujemy Sylwku za wspaniałe wesele! Nawet ci zażarci przeciwnicy zabaw weselnych patrzyli z uznaniem jak wykonujesz swoją robotę i bardzo chwalili przebieg wesela. Pozdrawiamy Cię bardzo serdecznie 😉

Adrian Borawski
Pan Młody

Jesteśmy bardzo zadowoleni i przede wszystkim nasi goście są bardzo zadowoleni. Pochwały słyszeliśmy jeszcze bardzo długo po weselu ( tydzień, dwa).... i słyszymy do dzisiaj. To jest dla nas bardzo dużą radością i to dzięki Tobie (Wam - Waszemu zgranemu zespołowi).

Już kilka osób prosiło nas o namiary do Ciebie :)- mam nadzieję, że się odezwą. Było wspaniale, cudownie- dziękujemy :*.

Szkoda, że wszystko minęło tak szybko, ale to jest życie- szybko mija i trzeba cieszyć się tymi chwilami. Ta chwila z Tobą ( Z Wami) była tą godna i wartą pozostawienia jej w sercu i w pamięci na całe Nasze życie.

Jesteś wspaniałym człowiekiem- emanujesz taką pozytywną energią, że rzadko zdarzają się ludzie, którzy w zupełnie naturalny sposób mają w sobie to coś. Ty masz i pielęgnujesz to w sobie a co ważne widać to i w pewien sposób daje się to odczuć. Z takich osób należy brać przykład, jednak tej tajemnicy nie jest w stanie posiąść wielu.

Wielu jeszcze takich sukcesów Ci życzymy jak na Naszym weselu i wielu sukcesów w życiu osobistym.
Dziękujemy, że mogliśmy spotkać Cię na swojej drodze.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.
Pozdrawiamy

Natalia i Bartosz Bukowscy
Państwo Młodzi

Sylwek, baaardzo dziękujemy czas wspólnej zabawy! 🙂 Za świetne prowadzenie zabaw, wsparcie, muzykę, która porwała gości (i nas!) do tańca. Było wspaniale!

Marta i Szymon Szostak
Państwo Młodzi

Sylwku... nie ma takich słów, jakimi moglibyśmy podziękować. Nasz brak zorganizowania, wszystko na ostatnią chwilę- to musiało być trudne, a spisałeś się jak zawsze - NA MEDAL.

Ten dzień tak strasznie szybko uciekł, że aż łezka w oku się kręci, że wesela nie trwają po tydzień czasu. Dziękujemy najpiękniej jak potrafimy, dawno się tak nie wybawiliśmy jak na własnym weselu!!!!!

Natalia i Nikodem Sarosiak
Państwo Młodzi

Bardzo dziękujemy za wspaniałe poprowadzenie naszego wesela. Z relacji naszych znajomych było to i nasze i ich najlepsze wesele na jakim byli 🙂 Pan Sylwester ma doświadczenie i podchodzi do każdej pary z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem!! 🙂 polecamy w 100%

Aleksandra i Adam Cicheccy
Państwo Młodzi

Sylwester eres un genio!! Me encantó tu forma de moderar nuestra boda. Tanto Gosia y yo nos quedamos muy satisfechos con todo. Varios invitados nos han dicho que es la mejor boda a la que han asistido nunca, lo que se debe principalmente a tu esfuerzo y el de todo tu equipo. Además me gustaría sobresaltar la calidad de la música que nos ofrecisteis durante la fiesta. En algunos momentos sentí como si estuviera en un concierto de lo bien que tocasteis.

A ti y a todo el equipo de Double Wings os doy las gracias por una noche inolvidable.

Diego Andrés Kuettel
Pan Młody

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Wasz udział i uświetnienie uroczystości [ślubnej]. Wszystkim bardzo się podobało, wprowadziliście piękny nastrój i uduchowioną atmosferę, na czym nam bardzo zależało.

Agnieszka Gajewska i Mariusz Sudol
Państwo Młodzi

Cześć Sylwester,

Chcielibyśmy z całego serca serdecznie podziękować za oprawę muzyczną. Przerosła nasze oczekiwania 🙂 Ogromny talent i profesjonalizm!!! Gra i śpiew na najwyższym poziomie :)))

Jak tylko Cię zobaczyłam i usłyszałam w bramie to od razu wiedziałam, że oddałam swój wieczór w dobre ręce 😀

Goście zamurowani, niejedna osoba powiedziała, że najlepsze wesele w ich życiu 🙂

Było CUDOWNIE !!!!

Życzymy Wam z całego serca WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE!!!!

Dziękujemy :)))) !!!!!

Gosia & Diego

Małgorzata Falkowska i Diego Andrés Kuettel
Państwo Młodzi

Witam serdecznie,

Ja i mój mąż jesteśmy bardzo zadowoleni z oprawy muzycznej Double Wings na przyjęciu z okazji prymicji naszego syna Marcina. Potwierdziło się przekonanie że dobrze przygotowany przez muzyka repertuar i ogólnie rzecz biorąc program muzyczny jest gwarancją powodzenia całego przyjęcia.

Wielu gości w następne dni przekazywało nam że im się b.podobało, że przeżyli niezapomniane chwile, i że nie wyobrażali sobie że takie fajne może być wesele księdza. Spodziewałam się niebanalnej muzyki i zabawy ale nie aż takiej jak to, że Sylwek sprawił że dziołchy od kilkuletniej do starszawej w ślad za nim tańcząc naśladowały jego układy taneczne. Podobnie stan męski.

I teraz na koniec poważnie: jeżeli do wykonania zadania postawi się na właściwe osoby można być spokojnym o ich wykonanie. Taki jest właśnie Sylwek Laskowski - siła profesjonalizmu.

Bardzo dziękuję za uświetnienie święta Marcina.

Rodzice Prymicjanta

Panie Sylwku!

Najbardziej zapamiętam, zupełnie zaskakujące mnie, „Alleluja!” na samym początku imprezy! Chciałbym, by kiedyś tak śpiewał cały kościół ludzi na cześć Boga.

Dziękuję bardzo za pełne wyczucia towarzyszenie mi w trakcie tego dnia, za pełną ciepła "służbę" bawiącym się gościom, i energię aż do samego końca.

Niech Bóg Pana błogosławi wraz z całą Pańską rodziną.

Ks. Marcin Dominiczak
Prymicjant

Tak! To już miesiąc (miodowy) odkąd ucichły ostatnie brzmienia podwójnie uskrzydlonych, a (bitewny) pył wreszcie opadł na deski doszczętnie przetańczonego drewnianego dworu. I choć od tamtego bladego świtu kończącego pamiętną biesiadę weselną zdążyliśmy już na dobre ruszyć w nowe, szczęśliwe życie, nogi nadal same rwą się do tańca belgijskiego i innych pełnych werwy rytmów, zaś w uszach pozostał głos Mistrza Ceremonii: "Szanowni Państwo, zapraszamy na parkiet"...

Profesjonalizm, klasa, opanowanie, wyczucie, wulkan energii, pasja, nieprzebrane pokłady pomysłów - cały ten koktajl niepowtarzalnych przymiotów zjednał serca wszystkich Gości, od tych wstrzemięźliwych po najbardziej wymagających.

Sylwestrze, dziękujemy Ci za czuwającą i wspierającą obecność na wzór Anioła Stróża, gdy cały świat wokoło zdawał się wirować nie do końca realnie...

Pozdrawiamy serdecznie, z Panem Bogiem!

Ania i Maciek Dąbrowscy
Państwo Młodzi

Sylwester,

może troszkę spóźnione - wyrazy wdzięczności i podziękowania za genialną i mega profesjonalnie poprowadzoną zabawę weselną w Górkach pod Warszawą 😉 Odzew po weselu mamy niesamowity i wszyscy są pod Waszym świetnym wrażeniem. Najczęściej przewijają się słowa: niezwykła kultura, dobre maniery, wyczucie imprezy, świetny tancerz (Wodzirej oczywiście), niezwykły kunszt, kto to był ten wasz Wodzirej :), wzór do naśladowania dla wszystkich wodzierejów.

Cieszymy się, że mogliśmy Was poznać i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz, nie dwa 🙂 będziemy się mogli z Wami pobawić.

Z wyrazami serdeczności,
Gosia i Marcin z "kompanii św. Antoniego"

Gosia i Marcin Kłonieccy
Państwo Młodzi

Sylwku, Karolu!

Dziękujemy za wspaniałą oprawę naszego wesela - dzięki Wam nasi goście pobili swoje życiowe rekordy w liczbie przetańczonych tańców, a my mogliśmy cieszyć się atmosferą przyjęcia zupełnie nie zaprzątając sobie głowy jego szczegółami. 🙂

Było po prostu fantastycznie i ten dzień z pewnością będziemy pamiętać jako jeden z najpiękniejszych dni naszego życia.

Pozdrawiamy Was serdecznie i życzymy kolejnych tak udanych imprez w Nowym Roku!

Iza i Paweł Ostrowscy
Państwo Młodzi

Zawsze obecny, zawsze gdzieś obok, zawsze uważny i zawsze na miejscu.

Sylwku, zasłużyłeś na miano Ojca Chrzestnego naszego ślubu i Anioła Stróża wesela. 🙂

Dzięki Tobie w tym dniu mogliśmy być w pełni dla siebie i w skupieniu przeżyć każdą chwilę, bo świadomość, że jesteś i czuwasz nad wszystkim dała nam ogromne poczucie spokoju i pewność, że wszystko się uda... i się udało. 🙂

Na ślubie byliście obecni, ale niemalże niezauważalni.

Na weselu stworzyliście taką atmosferę, że zarówno my jak i nasi goście bawiliśmy się wyśmienicie, a wysmakowana odmienność wszystkim bardzo się spodobała i w opiniach naszych gości została niejednokrotnie doceniona, pozostawiając pozytywne wrażenia do teraz.

Jesteś profesjonalistą w każdym calu, a przy tym niesamowicie sympatycznym człowiekiem.

Pozdrawiamy serdecznie także DJ Magdę, która zadbała o dźwięk oraz Igora (spostrzegawczego fotografa) i Leszka (niestrudzonego operatora kamery), dzięki którym do tych chwil będziemy mogli jeszcze nie raz powrócić.

Życzymy Wam Najlepszego i mamy nadzieję... do zobaczenia na jeszcze niejednym weselu! 🙂

Teresa i Michał Biernat
Państwo Młodzi

Nasze wesele wspominamy rewelacyjnie, również nasi goście często podchodzili chwalić kapelę i organizację, część planujących wesele brała kontakty.

Zespół grał do białego rana, nie robił zbędnych przerw. Po prostu rewelacja.

Na początku się trochę wahaliśmy, ale teraz z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że nie żałujemy, a za taką jakość zabawy zespół wart jest swojej ceny 🙂

Dziękujemy i pozdrawiamy!

Gosia Laskowska
Pani Młoda

Dziękujemy pięknie za wspaniałą zabawę i profesjonalizm w przygotowaniu i prowadzeniu naszego wesela! Wszyscy bawili się świetnie - a biorąc pod uwagę tak wielką różnorodność kultur i krajów z których nasi goście pochodzili nie było to łatwym zadaniem! Naliczyliśmy chyba 10 różnych narodowości 🙂

Niektórzy twierdzili że było to najlepsze wesele na jakim byli i większość chce oczywiście wrócić do Polski!

Dziękujemy i pozdrawiamy,
Ewa i Jamie Peppitt
Państwo Młodzi

Z podziękowaniem Waszmość Panu za przecudne wesele i zabawę o jakiej starożytnym rzymianom się nawet nie śniło. Serdecznie życzym co by więcej osób mogło z tak wyśmienitej zabawy się radować 🙂

Z Bogiem,
Kasia i Dominik Skowrońscy
Para Młoda

Sylwku, dziękujemy za to, że byłeś z nami i za to, jaki byłeś! 🙂

Wesele było dla nas ogromnie pozytywnym przeżyciem, choć nigdy nie przepadaliśmy za tego rodzaju "imprezami".

Przeprowadziłeś nas przez to wyzwanie pewną, spokojną, profesjonalną ręką. Były wzruszenia, dobra zabawa, dobra muzyka i oczepiny, które zostaną nam długo w pamięci.

Nie milkną telefony od naszych gości zachwyconych Tobą i całym weselem, również i dla nich było to najlepsze wesele w całym życiu.

Całym sercem podziwiamy Twój talent. Miło było współpracować z osobą, której praca jest prawdziwą pasją, a tak jest właśnie w Twoim przypadku.

Cóż jeszcze dodać... wesele minęło, a my tęsknimy... 🙂

Gosia i Piotrek Żbikowscy
Para Młoda

Poza rocznikiem Jaguara i oczywistym motywem przewodnim tego dnia należy koniecznie podkreślić stronę artystyczną tej uroczystości i pogratulować Panu profesjonalizmu sztuki wodzirejskiej!

Reprezentowalismy na weselu Marianny i Maćka naszą rodzinę w przekroju aż trzech generacji i było niebanalnie dla każdej frakcji!

Nasze ośmielone Ośmiolatki choć debiutowały na weselnym parkiecie wciągnęły się w tempo wesela i trzymały się do późnych "po-oczepinowych godzin", a my hulaliśmy w różnorakich stylach do świtu.

Z wyrazami uznania i wdzięczności!

Joanna&Co
Gość na weselu

Twoja "cegiełka", którą dołożyłeś wraz zespołem do uroczystości była "wisienką" na naszym weselnym torcie 🙂 Dziękuję za zaangażowanie, cenne rady, cierpliwość, a przede wszystkim profesjonalizm - poznać i gościć Was kochani to prawdziwa przyjemność 🙂

Elżbieta Szadkowska
Mama Pani Młodej

Dzię-ku-je-my!!!

Dziękujemy w naszym i rodziców imieniu i też świadkowej za poprowadzenie naszego wesela 🙂 Dostaliśmy dużo pozytywnego feedbacku o Waszym wkładzie w imprezę i sami też bawiliśmy się świetnie i wiedzieliśmy, że nie musimy się martwić o pusty parkiet:)

Jednak najbardziej dziękujemy za ostatnią piosenkę, już po zakończeniu wesela (Duchu Święty, tchnienie Ojca... ) - naprawdę nas wzruszyła:)

Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się zobaczymy 🙂

Pozdrawiamy i ściskamy!

Agnieszka i Konrad Sikora
Państwo Młodzi

Dzień naszego ślubu i wesela to były niesamowity dzień i niezwykła noc, pełna wrażeń, emocji ale i radości! Bo i miejsce było niezwykle i ludzie którzy dzielili z nami radość chwili.

Ale tak pozytywnej energii, zadowolenia malującego się na twarzach gości i dobrej zabawy nie doświadczyli byśmy na pewno bez pomocy Sylwka, który tego dnia był naszym "dobrym duchem" i również dzięki któremu nasze wesele było po prostu super!

Wielkie dzięki Sylwku!

Kasia i Maciek Szafran
Państwo Młodzi

Nasz Wodzireju, uskrzydlony Zespole, dziękujemy za wspaniałą zabawę; od 13 czerwca Sylwek = tańczący z fizykami 🙂

Iwona Ciemny
Pani Młoda

Choć był to początek wesela i wiele ciekawych zabaw i niespodzianek zdarzyło się później, to właśnie polonez zapadł w głowach naszych gości najbardziej jako wspomnienie tej wyjątkowej imprezy.

Piękna Pani Młoda, uroczy staropolski dworek, sielsko - wiejskie okoliczności przyrody, wspaniali goście, no i niezastąpiony wodzirej. To wszystko sprawiło, że uśmiechamy się radośnie na każde wspomnienie o naszym weselu.

Dziękujemy Ci bardzo Sylwek!

Ahoj przygodo! 😉

Kamil Sawicki
Pan Młody

Dużo gości nam powiedziało, że to było najlepsze wesele na jakim byli... efekt przekroczył moje najśmielsze oczekiwania!

Małgorzata Porębska
Pani Młoda

Thank you Sylwek, Thank you!

I couldn't have imaged a wedding any better, it was truly fantastic!

The meeting beforehand gave me the confidence to know everything was organised and from start to finish the wedding was amazing! There was so much fun and energy, complimented and balanced with those special moments that made the whole wedding unforgettable 🙂

I'm still getting comments from guests to say that it was the best wedding that they have ever been to!

I was having the time of my life! 🙂

You and your wife did a fantastic job, I would like to say again, a special thank you to you both.

Thanks again

Paul Simmons
Groom

Drogi Sylwku!

Dziękujemy Tobie, Twojej Zonie i całemu Zespołowi! Naprawdę cieszymy się, że wybraliśmy akurat Was i oddaliśmy w Twoje ręce prowadzenie naszej zabawy weselnej w tym najważniejszym dniu naszego życia.

W naszym odczuciu było i uroczyście.... i elegancko.... i zabawnie... i śmiesznie.... po prostu pięknie!

Wielu naszych przyjaciół, którzy już są po ślubie, mówiło nam, ze na własnym weselu trudno jest się bawić, a my bawiliśmy się bardzo dobrze, momentami jak dzieci 🙂 Twoja obecność pozwoliła nam po częściach oficjalnych po prostu dołączyć do naszych gości, włączyć się w nurt zabawy i zdjąć z nas podświadomy niepokój każdego gospodarza, czy wszyscy goście dobrze się bawią.

Naszych angielskich gości można zaliczyć do grupy raczej ‘leniwych wielbłądów’ ;), założyliśmy że nie będą się bawić, wiec zamówiliśmy dla nich dużo wina do rozmów przy stole.... wino zostało, a oni nie schodzili z parkietu 🙂 A jeśli chodzi o bardziej rącze i chętne do pląsania wielbłądy, to nic dodać nic ująć - wszyscy dziękowali nam za świetną zabawę.

Co do zaufania, za które dziękujesz, to od pierwszej naszej rozmowy ponad rok temu czuliśmy, że dokonujemy dobrego wyboru.

Na koniec życzymy Tobie i Twojej Rodzinie oraz muzykom zespołu dużo dobra i błogosławieństwa we wszystkich inicjatywach, które podejmujecie. Dziękujemy też za życzenia dla nas zamieszczone na Twojej stronie.

Pozdrawiamy serdecznie 🙂

Natalia i Przemek Stępień
Państwo Młodzi

W czasie wesela, co chwilę ktoś z szalonym uśmiechem mówił jak niesamowicie się bawi, że to najlepsze wesele na jakim byli, że te zabawy, ta energia, atmosfera jest niesamowita. I tak dziękowali i dziękują do dzisiaj (nadal odbieram miłe telefony 🙂

Sylwek, to twoja zasługa! (i przypadkiem nie umniejszaj swoich zasług!)

W czasie naszych przedweselnych spotkań, niesamowite wrażenie zrobiło na mnie Twoja chęć ciągłego rozwoju, by każde kolejne wesele było jeszcze lepsze!

Wiedziałem, że będzie super, że mamy najlepszego wodzireja (widziałem Cię wcześniej w akcji - stąd nasza decyzja). Ale wybacz, nie spodziewałem się, że będzie aż tak fenomenalnie! 🙂

Dzięki Tobie, tym wszystkim genialnym emocjom, na pewno, na długo zapamiętamy ten dzień!

Dzięki!

Michał Karwowski
Pan Młody

Sylwku 🙂
Dziękujemy jeszcze raz za wszystko! Nie umiem wyrazić tego co czujemy i jak bardzo jesteśmy szczęśliwi. Zabawa była genialna, my czuliśmy się fantastycznie, a tyle komplementów i podziwów odnośnie wodzireja (może tego osobiście nie słyszałeś - ale ja słyszałam to przy każdej piosence i każdej wolnej chwili :))
Byłeś nieoceniony i najlepszy 🙂

A za psikusa przy pierwszym tańcu 🙂 jesteśmy ogromnie wdzięczni bo nie mogło wyjść lepiej - To była nasza piosenka, nasza chwila i nasz taniec 🙂

Dziękujemy że byłeś z nami! !!!!!!

Gosia Korycka
Pani Młoda

Dzięki serdeczne fajnej ekipie wodzirejsko-didżejskiej za oprawę naszego wesela! Goście dziękują nam za dobrą zabawę, a niektórzy mówią wręcz o idealnym weselu. Oczywiście ma w tym swój udział nasz Wodzirej Sylwester, któremu z całego serca dziękujemy i życzymy stu lat na takich weselach jak nasze! 🙂

Michał Piątkowski
Pan Młody

To było nasze najbardziej udane wesele 🙂 Dziękujemy, ponieważ wodzirej Sylwek wraz z DJ-em mieli w tym istotny udział.

Mimo braku alkoholu, animuszu gościom nie brakowało i usłyszeliśmy wiele ciepłych słów na temat doskonałej atmosfery i świetnie prowadzonej zabawy.

Prawdę mówiąc, ciągle jeszcze odbieramy telefony od uradowanych gości. Było cudownie, pięknie i wyjątkowo. Cieszymy się z każdej chwili tej uroczystości, która pozostanie w naszych sercach i pamięci.

Ola i Adam Michrowscy
Państwo Młodzi

Cześć! 🙂 Spotkaliśmy się na weselu u Beaty i Michała 15.08 🙂 Ja i mój Łukasz "zakochaliśmy się" w Tobie i nie wyobrażamy sobie żeby nasze wesele miałby poprowadzić ktoś inny!

Nawet pojawiła się u nas przybliżona data ślubu nie mając kompletnie nic w planach. Nie wiemy nic poza tym, że chcielibyśmy byś to Ty był naszym wodzirejem 🙂

Sylvia Kobylarz
Gość na weselu

Wiele inicjatyw własnych... nie mogło tego zabraknąć - temperamenty nasze, naszych rodzin i znajomych sprawiają, że takie rzeczy się po prostu dzieją! I chwała im za to! Bo nie znalazłyby swojego miejsca, gdyby nie otwartość naszego znakomitego Wodzireja!

Sylwek - dziękujemy Ci za moderowanie naszego wesela, za fantastyczne prowadzenie (no, trzeba przyznać,
że było niezwykle intensywnie - nie dało się - co zresztą zrozumiałym i jak najbardziej prawidłowym nazwać można lockquote>

%0nić, czy też spróbować uszczknąć choć kawałka wszystkich pyszności wypełniających stoły).

Gdyby nie Ty - nie zaznalibyśmy takiej swobody i spokoju. A tak - po prostu bawiliśmy się świetnie, bo ktoś czuwał nad sprawami przyziemnymi (a w zasadzie było was kilku: 1) Ten tam na górze - co nas do tego miejsca przywiódł, 2) Ty, Sylwku - nasz "ogarnięty" wodzirej - wraz z Małżonką-DJ'em, 3) nasi
Rodzice - którzy niejako "z tylnego siedzenia" mieli wszystko pod kontrolą).

DZIĘKUJEMY! BYŁO FANTASTYCZNIE!

Wiktoria i Łukasz Ratajczak
Państwo Młodzi

Dzięki Sylwek za tak profesjonalne poprowadzenie wesela 🙂 Ludzie podchodzili do mnie i Beaty sami z siebie, i powtarzali, że tak na weselu jeszcze się nigdy nie bawili. (...)

Będziemy Ciebie polecali każdej parze młodej. Ba, już to robimy.

Michał Lewandrowski
Pan Młody

Kochani !

Po raz kolejny dziękujemy tym co byli z nami w tym ważnym dniu 🙂

Sylwek wraz z żoną poprowadzili imprezę jak przystało na zawodowców! Tak właśnie ich nazywamy. Oby na świecie było więcej takich osób choć wydaje mi się, że są niezastąpieni!

My jak i nasi goście byliśmy zadowoleni i gdybyśmy mieli kolejny raz wybierać na pewno wybralibyśmy WAS ! 🙂

Całe wesele goście na parkiecie nie zawsze to się zdarza 🙂

Cieszymy się, że Was poznaliśmy. Nie wiem nawet jak to opisać, niezapomniane wesele.

Sylwek z żoną - NAJLEPSI! Polecamy każdemu!

Gorące pozdrowienia kochani.

Agnieszka i Piotr Gaweł
Państwo Młodzi

Chcielibyśmy podziękować Ci za bardzo fajną imprezę, ciekawe zabawy i niepowtarzalny klimat tego najważniejszego dla nas wieczoru! Jesteśmy również bardzo wdzięczni za klika pomysłów, które nam podrzuciłeś i które bardzo fajnie się sprawdziły 🙂

Klara i Witek
Państwo Młodzi

Drodzy – po pierwsze, dziękujemy! Nawet nie myśleliśmy, że na własnym weselu można się tak genialnie bawić!

Sylwku, jesteś osobą, która potrafi zapanować nad tym, na pierwszy rzut oka, chaosem, a później nadać mu formę idealnej imprezy. Połączenie pogody ducha, radości która zaraża, ogromu energii, a przy tym klasy, taktu i dobrego smaku - tak w skrócie można opisać najlepszego Wodzireja w tej części galaktyki. Dzięki Tobie mieliśmy pewność, że wszystko będzie tak, jak sobie wymarzyliśmy.

Usłyszeliśmy wiele komplementów i widzieliśmy szczere zadowolenie naszych gości, a wszystko dzięki pomysłowości i zaangażowaniu - Twojemu i całego zespołu.

Muzykom dziękujemy po stokroć, bo nic nie może równać się z muzyką graną na żywo. Stworzyliście naprawdę niesamowity klimat i to dzięki Wam nasze wesele było naprawdę udane. Parkiet był nieustannie wręcz przepełniony, a sił brakowało nawet tym najwytrwalszym. Zdradzimy w sekrecie, że wielu gości twierdziło nawet, że to najlepsze wesele, na jakim kiedykolwiek byli.

Dziękujemy serdecznie, bez Was nasze wesele nie byłoby takie same!

Patrycja

***

Ten dzień płynął jak nigdy... Wszystko zaczęło się od wyprawy do Panny Młodej, później cudowny czas przyjęcia sakramentu małżeństwa i wreszcie dojazd i zabawa w sali weselnej.

Co tu dużo mówić Sylwku, to Twoje królestwo! Już w chwili, kiedy bawiliśmy się na weselu naszych przyszłych świadków dwa lata temu poznaliśmy się na Tobie 🙂

Idealne połączenie: dynamika, kontaktowość, profesjonalizm oraz spokój, głębia i emanująca radość.

Dziś wiemy, że zapamiętamy na całe życie gości, którzy tego dnia byli z nami, ale również Ciebie - człowieka, na którym można polegać i który sam stawia sobie poprzeczkę, bez względu na sugestie innych.

Można by przez dobre kilka akapitów wymieniać pomysły, które wprowadziłeś w życie na naszym weselu, ale nie chcemy psuć niespodzianek tym, którzy będą mieli to szczęście współpracować z Tobą w przyszłości. Nie wahajcie się ani chwili...

Dzięki, dzięki, stokrotne dzięki, jesteś mistrz!

Michał

Patrycja i Michał Grodzcy
Państwo Młodzi

Serdecznie dziękujemy za zdjęcia oraz expressowy i fenomenalny wpis na blogu (czy Ty w ogóle sypiasz?).

Bawiliśmy się świetnie, a nasz spokój wynikał wyłącznie z wiedzy, że nad naszym weselem czuwają Podwójne Skrzydła oraz całe bractwo ludzi z Niepołomickiego zamku.

Jeszcze raz brawo za imponujące zdjęcia i do zobaczenia na naszej drewnianej rocznicy.

Mr.&Mrs. Mazurkiewicz 😉

Ewa i Mateusz Mazurkiewicz
Państwo Młodzi

Pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność dla Sylwka z zespołem By the way 🙂 i wszystkich gości, bez których nie moglibyśmy się tak świetnie bawić i świętować w ten wyjątkowy wieczór.

Po raz trzeci jesteśmy pod wielkim wrażeniem Twojego wyczucia, taktu i umiejętności poderwania zza stołu każdego, bez względu na wiek.

Jeszcze raz dziękujemy i mamy nadzieję, że nie było to nasze ostatnie spotkanie.

Pozdrawiamy

Drużyna Polaszek II „Płetwonurkowie”

Monika i Łukasz Polaszek
Państwo Młodzi

Wesele z Tobą to jak zwykle czysta przyjemność.

Monika i Mateusz Polaszek
Goście na weselu

Wesele pierwsza klasa. Bardzo dobrze się bawiliśmy. Świetnie zachowane proporcje zabawy na parkiecie jak i przy stołach. Cały czas coś się działo i nie pozwalało nudzić się nikomu. Najlepszym świadectwem było to, że impreza skończyła się dopiero o 7 30!

Jolanta Nowocin
Gość na weselu

Piszemy z małym opóźnieniem ponieważ musieliśmy dojść do siebie po tym całym szaleństwie 🙂

Nawet nie wiesz Sylwku jak bardzo cieszymy się, że to właśnie Ty i Twój zespół zabawiali naszych przyjaciół... To takie miłe uczucie kiedy po długim okresie przygotowań i włożeniu masy energii, większość gości jednogłośnie twierdzi, że zabawa była genialna i że nigdy się tak dobrze nie bawili.

Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość za każdym razem kiedy występowały jakieś nieprzewidziane „niespodzianki” 🙂 (chociażby problemy z prezentacją, które spowodowały ‘malutkie’ opóźnienie oczepin). Wielki szacun dla Ciebie, że nawet przez chwile nie zbiło Cię to z tropu i jak gdyby nigdy nic porwałeś wszystkich do zabawy.

Doceniamy również Twoją elastyczność i umiejętność wybrnięcia z dość żenujących sytuacji tzn. oczepinowy występ pewnej „damy”, która chciała zaprezentować... Sama nie wiem co.

Powiemy Ci szczerze, że masz w sobie coś takiego co sprawiło, że przez cały czas trwania wesela byliśmy całkowicie spokojni o to co się wydarzy. Zaufaliśmy Ci w 100% i nie zawiodłeś nas.

Myślę, że między innymi dzięki Waszemu profesjonalizmowi jeszcze dłuuuugo będziemy pamiętać doskonałą zabawę, którą nam zafundowaliście! :):)

Pozdrawiamy gorąco i mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy 🙂

Dorota i Mariusz Korc
Państwo Młodzi

Dziękujemy za...jak zwykle!!!! (to kolejne wesele na którym podziwiam kunszt artystyczny Pana Sylwestra) niezapomniany wieczór 🙂 Polecam w 100% wszystkim!!! Dziękuję całemu zespołowi z Panem Sylwestrem na czele za cały magiczny klimat, a bratu i Jego żonie szczęścia i miłości na każdym kroku!!!

Justyna Ka
Gość na weselu

Już prawie miesiąc jesteśmy małżeństwem:) i niezmiennie, wspominając dzień naszego ślubu i wesela, myślimy sobie z zadowoleniem: ależ to była udana impreza! Dzięki, Sylwku, że się do tego przyczyniłeś!

Basia i Piotr Nayar
Państwo Młodzi

Sylwek, zaczniemy od tego, że Kamila to idealistka i perfekcjonistka w jednym, o czym miałeś okazję się przekonać. Przez to, że wymarzyła idealne wesele, nie łatwo było sprostać jej wymaganiom.

Nasza współpraca zaczęła się od znalezienia Twojej oferty w internecie. Już podczas pierwszego spotkania zdaliśmy sobie sprawę, że nie wyobrażamy sobie żeby ktoś inny mógł poprowadzić nasze wesele. Mamy wrażenie, że rozumieliśmy się już w pół słowa, zarówno w kwestii oprawy muzycznej jak i samego prowadzenia imprezy.

Twoja wysoka kultura osobista, świetne zorganizowanie oraz kreatywność i pomysłowość utwierdziły nas, że nikt nie zrobi tego lepiej niż Ty.

Przez prawie rok od pierwszego spotkania stale korespondowaliśmy, dzięki temu mogliśmy wspólnie dopiąć każdy najdrobniejszy szczegół. Dzięki temu w dniu wesela byliśmy w 100% pewni, że wszystko będzie dobrze. A było o wiele lepiej niż "dobrze"!

Byliśmy mega zadowolenia od momentu przywitania, aż do ostatniego tańca o 4 nad ranem.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Twojej charyzmy, dzięki której parkiet był cały czas pełny. Nie spodziewaliśmy się, że "Gangnam style" może wspólnie tańczyć grupa wiekowa od +5 do 85 🙂

Zarówno nam jak i gościom bardzo podobały się oczepiny które nie były ani za krótkie, ani za długie, trochę zabawne a trochę wzruszające.

Ważne dla nas było to, że przed każdą inicjatywą taneczną pytałeś nas czy jesteśmy gotowi czy potrzebujemy jeszcze chwili, dzięki temu nic nas nie zaskoczyło (szczególnie Kamili 😉 ).

Nic byśmy nie zmienili w sposobie w jaki poprowadziłeś nasze wesele, jesteśmy zachwyceni każdym jego elementem.

Ukłony w stronę Pani DJ za dobór repertuaru oraz spełnianie próśb gości 🙂

P.S.: Dziękujemy za piękne zdjęcia i prezentację.

Kamila i Mariusz Chanieccy
Państwo Młodzi

Było naprawdę wspaniale. Panie Sylwku, to w dużej mierze dzięki Panu. Dziękujemy za megaoptymistyczną atmosferę i emocje. Ja, mimo, że z licznymi innymi obowiązkami 🙂 , bawiłem się świetnie.

Piotr Chaniecki
Tata Pani Młodej

Sylwku,

Wojtek mówił i pisał już o naszej wdzięczności za to, w jaki sposób prowadziliście naszą zabawę weselną. Uznaj proszę, że słowa Wojtka wyrażają również moje odczucia.

Od siebie dodam krótko i mam nadzieję, że wymownie - Tego dnia byłam przeszczęśliwą panną młodą, a udział w kreowaniu tego szczęścia miało m.in. Double Wings.

Bogusia Lewik
Pani Młoda

Wraz ze swoją żoną serdecznie dziękujemy Sylwestrowi oraz wszystkim członkom zespołu Double Wings, którzy grali na naszym przyjęciu weselnym w ubiegłą sobotę.

Dzięki Waszemu zaangażowaniu, profesjonalizmowi, nie wątpliwemu talentowi i doskonałej organizacji sprawiliście naszym gościom a przez to nam wiele radości. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI !!!

Wojciech Lewik
Pan Młody

Jeszcze raz baaaardzo dziękujemy za super udane wesele !;) Było cudownie, ciągle jesteśmy zaczepiani pytaniem "Gdzie znaleźliście takiego super wodzireja?!". Szkoda, że ta noc tak szybko się skończyła, chociaż pod koniec w małym gronie, to tak jak jest napisane w opisie - z tymi najbliższymi 😉 Na pewno będziemy wspominać tę noc jeszcze dłuuugo długo 😉

Pozdrawiamy!!! 😉

Kasia i Karol Kurcz
Państwo Młodzi

Weselicho dwójki Paulina i Rysiek było po prostu mistrzowskie, a Sylwka Laskowskiego i Jego Grupę Wodzirejów Double Wings polecam każdemu, kto chce mieć niezapomniane wesele. Prowadzili nasze wesele, animowali również wesele ww. dwójki, więc jeszcze jakiś trzeci raz i będzie to nasz rodzinny zespół 😉

Jeszcze raz bardzo polecam i mam nadzieję, że jeszcze będziemy się razem bawić 😉

Jacek Rzepa
Gość na weselu i Pan Młody

Sylwestrze!

Pięknie dziękujemy Tobie i całemu zespołowi Double Wings za towarzyszenie nam podczas tego wyjątkowego dnia, za wspaniałe wesele i cudowną imprezę do białego rana. Jednomyślnie stwierdziliśmy, że było to najlepsze wesele na jakim byliśmy 😉

Graliście fantastycznie i dla każdego, goście do dziś wspominają świetne brzmienie, bardzo wysoki poziom artystyczny i rewelacyjnego wodzireja 🙂 Wasza muzyka i nieustająca zabawa powodowały, że nasza radość była jeszcze większa 🙂

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniały czas i życzymy Wam dużo dobra,

Magdalena i Radek Żebrowscy
Państwo Młodzi

Kasia: Śniło mi się, że powtórnie, z niewiadomych przyczyn, braliśmy ślub i organizowaliśmy wesele!

K&K: Gdyby tak było, na pewno poprosilibyśmy Cię, Sylwku, powtórnie, świadomie i bez przypadku, abyś wodzirejował na naszym weselu. Dziękujemy Ci za zaangażowanie, profesjonalizm, entuzjazm, za świetną zabawę!

Jak dobrze, że są wodzireje, którzy w tak dobrej atmosferze, pełnej radości, spokoju i bezpieczeństwa, pozwalają się weselić 🙂
Powtórnie dziękujemy Ci, Sylwku, również za Twoje inne projekty 😉

Kasia i Krzysztof
Państwo Młodzi

Na wstępie muszę powiedzieć: Obraz wesela z wodzirejem, tłumem ludzi i głośną muzyką mocno kłócił się z moją wyśnioną wizją z dzieciństwa, która kończyła się na obiedzie w gronie rodziny i snieżnobiałym torcie. Ale dziś z całą odpowiedzialnością muszę powiedzieć, że nie zamieniłabym tego wieczoru na żaden inny! ( w tym miejscu śpieszę powiedzieć, że ogromna w tym Twoja zasługa 🙂

Mam świadomość jak trudnym byłam "klientem", "dzieckiem we mgle" które nie do końca wie czego chce 🙂 Dlatego tym bardziej doceniam Twoje zaangażowanie, pomoc i dobre rady. Jesteś niesamowitym profesjonalistą z pasją. Dzięki za wszystko, nawet za ten pierwszy taniec, który miał trwać 30 sekund, a skończył się po 12 minutach 🙂

Ula
Pani Młoda

Sylwku,

W końcu ochłonęliśmy i możemy napisać „małe co nie co” odnośnie naszego wspólnego przedsięwzięcia:))
Wiemy, że będziemy się powtarzać bo nieraz TO już pewnie słyszałeś/liście, jednak musimy „popełnić” te podziękowania :))
1. Dziękujemy bardzoooooo za pełne profesjonalizmu, energii, entuzjazmu, zabawy, radości i szaleństwa prowadzenie naszego wesela!
2. Dziękujemy bardzoooooo za ogarnięcie całości i zapewnienie nam poczucia bezpieczeństwa i spokoju – naprawdę czuliśmy że Ktoś wie co się dzieje i trzyma rękę na pulsie:)!
3. Dziękujemy bardzoooooo za muzykę i zabawy, które porywały gości do tańca i nie pozwalały im na chwilę odpoczynku!
...........cóż więcej pisać, trzeba było być i samemu wszystko przeżyć:)) my jesteśmy niesamowicie zadowoleni, i bardzo cieszymy się, że zdecydowaliśmy się właśnie na Was!! Nasze rodziny i goście bardzo entuzjastycznie i pozytywnie wypowiadali się na temat tańców, muzyki i całej organizacji, dlatego nie zdziw się jeżeli niedługo znów się spotkamy :))

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy,
Julka i Waldi W. 😉
Państwo Młodzi

W imieniu moim i Mariana serdecznie dziękuję za współpracę przy organizacji naszego wesela! 🙂 Goście mówili nam, że było romantyczne i takie... dopieszczone (nie znali kulis - hehe). Taki efekt osiągnęliśmy między innymi dzięki współpracy z Tobą Sylwku - dziękujemy!

I muzyka na żywo grana przez Double Wings - ach!

Asia i Marian Kamykowscy
Państwo Młodzi

Sylwku,

jeszcze raz pragniemy Ci gorąco podziękować za poprowadzenie naszego wesela i za świetną zabawę. Gdyby nie Twoje wspaniałe inicjatywy parkiet świeciłby pustkami (może nie zawsze, ale jednak);) Nikt nie tańczy tak jak Ty Waka-Waka. Niech Shakira się schowa:)

Wszyscy nasi goście byli Tobą absolutnie zachwyceni. Podziwiali Twoją pasję i zaangażowanie. My zresztą również.

Serdecznie chcielibyśmy podziękować za piękne słowa podczas naszych oczepin rycerskich. Niejednemu/ niejednej oczy się zaświeciły i to bynajmniej nie od świateł;) Dla nas był to magiczny moment.

Dziękujemy Ci za wszytko serdecznie!
Natalia i Jurek
Państwo Młodzi

Dziękuję Wam za świetną zabawę na weselu Oli i Roberta ! Macie niebanalne pomysły, fajnie prowadziliście cały wieczór, ale przede wszystkim świetnie gracie! Zakładam że jest to Waszą pasją, bo czuć to w każdej nutce. Pozdrawiam Was serdecznie i trzymajcie tak dalej, będę Was polecała! 🙂

Magda Ołubek
Gość na weselu

Zespół niesamowity!!! Co usiedliśmy przy stole, to znów musieliśmy wstać bo zaczynał się kolejny super utwór. Bawiliśmy się super!:-)
Ewa Mużacz
Gość na weselu

Drogi Sylwku,

Buty czekają już do wysłania na czyszczenie, zwłaszcza niegdyś białe buty Oli 😉
Przysięgi chyba nikt nie złamał i bawili się wszyscy do upadłego - dosłownie!

Dziękujemy Wam za znakomitą zabawę i atmosferę, którą wraz z gośćmi razem stworzyliście dając nam niezapomnianą noc na całe życie.

Mamy nadzieję, że los dopisze i spotkamy się jeszcze.

Pozdrawiamy Ola i Robert
Ola i Robert Zięcina
Państwo Młodzi

Drogi Sylwku!

Chcielibyśmy jeszcze raz bardzo podziękować za wspaniałą zabawę, wszyscy goście byli zachwyceni „orkiestrą” 🙂 Było naprawdę SUPER, lepiej niż się spodziewaliśmy, co jest Waszą dużą zasługą 🙂 Pozdrów zespół, i podziękuj od nas raz jeszcze.

Wielkie dzięki!

Pozdrawiamy,
Natalia i Adam

Natalia i Adam Pietrzak
Państwo Młodzi

Wesele było super!!! Gości Was chwalili, nie zawiedliście:):) dziękuję gorrrąco:):):)

Sprawiliście, że ten najpiękniejszy dla nas dzień był idealny!!!! Będziemy Was polecać, zresztą już nawet mój obecny na weselu kolega pytał o Was:):)

Dziękujemy!!!!

Nowożeńcy;) Tomek i Dorota

Dorota i Tomasz Belina
Państwo Młodzi

W imieniu swoim, Kaya i naszych gości chciałabym bardzo serdecznie podziękować Tobie i całemu Zespołowi Double Wings za mistrzowskie poprowadzenie wesela i świetną, profesjonalną grę! Bawiliśmy się znakomicie, a i nasi goście wyrażali same zachwyty na Wasz temat. 🙂

Anna Gębal i Kay Reinhold
Państwo Młodzi

Już po powrocie z wakacji możemy w końcu powrócić do wrażeń i wspomnień z naszego pięknego dnia. Na samą myśl się uśmiechamy, raczej szczerzymy od ucha do ucha, w sercach ciepło, w sercach maj.

Teraz tylko jesteśmy w kropce, bo nie ma chyba takich słów, które oddałyby naszą wdzięczność "weselną".

Nieśliście nas na swoich artystycznych skrzydłach w trakcie tej nocy przepięknie. Spodziewaliśmy się świetnej zabawy, a Ty wraz z Hubertem nas nie tylko prowadziłeś pewną ręką, rozbawiłeś nietuzinkowymi zabawami, wzruszyłeś pięknie zaśpiewanymi życzeniami ale przede wszystkim obaj sprawiliście, że my i nasi goście cieszyli się w sposób prosty i prawdziwy.

Na autentyczności i serdeczności najbardziej nam bowiem zależało, a za Twoje Sylwku zaangażowanie i serdeczność podziękować małymi czcionkami to za mało.

DZIĘKUJEMY za nasze wzruszenia, za autentyczny weselny doping i wspomnienia, które zostaną nam już na stałe w sercach.

Daria i Marcin Piwowarczyk
Państwo Młodzi

[frame src=http://zespol.na-wesele.pl/wp-content/uploads/2013/05/Iza-i-Szymon.jpg width=100% type=center]

"Kocham wodzireja i mój narzeczony o tym wie". Dokładnie takie zdanie mój świeżo poślubiony małżonek usłyszał na weselu od naszej koleżanki.

Kiedy zastanawiałam się, jakimi słowami podziękować za Twoją, Waszą obecność i zaangażowanie na naszym weselu, przyszło mi do głowy, że to zdanie oddaje wszystko. I dlatego właśnie pozwalam sobie je ukraść i wykorzystać.

Kocham wodzireja i mój mąż o tym wie. Kocham Double Wings i mój mąż o tym wie. On zresztą też ich kocha. (Uwaga! Po opublikowaniu tego posta o wszystkim wie także żona wodzireja!)

Jest to takie wesołe kochanie, z uśmiechem, zupełnie niezobowiązujące, a jednak szczere. Takie, którego nie trzeba się wstydzić i można do woli pisać o nim w Internecie. Niech sobie o nim wszyscy wiedzą. A co? Jest to kochanie będące mieszaniną wdzięczności i szczerej sympatii, zbudowane na poczuciu, że w pewnym bardzo, bardzo wyjątkowym dniu ktoś był blisko nas. I zupełnie nieważny jest fakt, że ten ktoś był w pracy, bo… praca nie zając, możemy bawić się wspólnie

Dziękujemy!

Iza i Szymon Cieślak
Państwo Młodzi

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w imprezie weselnej, którą Pan prowadził. Bardzo nam przypadł do gustu pana styl i atmosfera jaka dzięki temu towarzyszyła wszystkich. Bylibyśmy zainteresowani współpracą z Panem na naszej imprezie.

Marta Wójcik
Gość na weselu

Chcielibyśmy "zarezerwować" na nasze wesele najlepszego Wodzireja 🙂 Obserwowaliśmy Pana w akcji podczas wesela Konrada i Magdy Totów 12 maja 2012 i byliśmy zachwyceni.

Monika Janowska i Mateusz Polaszek
Goście na weselu i przyszła Para Młoda

Piękny Ślub Basi i Krzyśka! I przemiła zabawa prowadzona przez Sylwka - gorąco polecam!

Łukasz Cybulski
Gość na weselu

Heh :), kolega mówił że [na weselu] był świetny wodzirej. Od razu się domyśliłem że to był Sylwek 🙂

Pan Rowerski
Sympatyk fanpage'a na facebooku

Sylwku!

My byliśmy Głównymi Aktorami, ale Ty byłeś Reżyserem, bez którego ta sztuka by nie wyszła, bez którego nie mielibyśmy tyle odwagi, żeby zrobić to tak, jak chcieliśmy, a szczególnie żeby wyjść na scenę i zagrać, i mówić. Był to dla nas jedyny, wspaniały dzień, wyjątkowy w swojej wyjątkowości, mamy nadzieję, że dla Ciebie i innych był równie piękny. Jesteś profesjonalistą w każdym calu, który pomimo tylu różnych wesel potrafił także w tym naszym poruszyć, bawić i nad wszystkim czuwać.

Ogromne dzięki za to!

Kinga i Jacek Czarneccy
Państwo Młodzi

To była najlepsza impreza naszego życia! Dziękujemy Ci Sylwku za Twoje niebanalne pomysły i Twoją radość, którą zarażałeś wszystkich wokół!

Sylwia i Kamil
Państwo Młodzi

Wesele było genialne, zabawa niesamowita, uczestnikom zabrakło sił na poprawiny, narzekali na nogi :). Najbardziej rozrywkowi goście mieli kłopoty z wytrzymaniem tempa :).

Motywem przewodnim imprezy pozostanie Waka - Waka, którą osobiście, specjalnie dla nas, prowadziła Shakira :).

Dziękujemy zespołowi Double Wings za cudowną noc. Był to dla nas fantastyczny prezent. Podobno zawsze można coś zrobić lepiej - w tym przypadku chyba się nie dało :).

Czekamy na kolejne imprezy pod Waszym nadzorem 🙂

Natalia i Bartek Radzikowscy
Państwo Młodzi

Byliśmy, zobaczyliśmy i oniemieliśmy! Nogi same rwały się do tańca,
a radość, która biła od Zespołu oraz Lidera, nie pozwalała gościom weselnym długo się opierać. 100% naturalna muzyka, bez żadnych "dyskietek" i wyjątkowa osobowość Prowadzącego to prawdziwe walory wieczoru weselnego, których mamy nadzieję doświadczyć ponownie już za miesiąc...

Powiemy tak, jeśli rozważasz inne zespoły i nie chcesz skorzystać
z oferty Double Wings, to damy Ci jedną radę: ABSOLUTNIE nie wybieraj się na podglądanie prowadzonego przez nich wesela,
bo w przeciwnym wypadku - o żadnym innym zespole
już nie będziesz chciał słuchać ;-D

Janusz i Sylwia
goście na weselu, przyszła Para Młoda

"Pani Sylwku, jest Pan Niesamowitym, Charyzmatycznym, Przemiłym Człowiekiem. Człowiekiem przez duże CE 🙂 Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę i niezwykłą atmosferę na weselu Asi i Krystiana! Było rewelacyjnie 🙂 i to niewątpliwie Pana zasługa 🙂 Pozdrawiam i życzę dalszych tak udanych imprez!"

Ania Zujka
Gość na weselu

Cóż, jak dla mnie chyba najwspanialszy ślub i wesele (poza włąsnym oczywiście 🙂 ) na którym byłem. I duży w tym udział Wodzireja! Wspaniała sprawa! Panie Sylwestrze, choć to para pewnie już robiła, ale ja od siebie powiem - bardzo dziekuje, to wesele, który ze szczegółami zostanie w pamięci na całe lata nie tylko nowożeńcom! Tak dalej!

Adrian
Gość na weselu

Kochani Magdo i Sylwku!

Długo zbieraliśmy się do napisania, bo długo nie mogliśmy dojść do siebie po ślubie i zabawie weselnej, która wyssała z nas wszystkie siły! 🙂

Przyznamy szczerze - oczekiwania co do Was mieliśmy bardzo wysokie. Trochę z powodu naszych wybrednych gustów muzyczno-estetycznych a trochę z powodu tego, że tyle dobrych rzeczy słyszeliśmy i czytaliśmy na temat Waszej pracy. I nie zawiedliśmy się nawet w najmniejszym drobiazgu... Ale po kolei.

Sylwku,

dziękujemy Ci za to, że:

- jesteś absolutnym profesjonalistą, który radzi sobie w każdej, także całkiem nieprzewidzianej sytuacji (na naszym weselu naliczyliśmy takich co najmniej trzy, jednakże z oczywistych względów nie będziemy ich tu szczegółowo opisywać 🙂

- kochasz to, co robisz – to widać w każdym Twoim słowie, geście, tańcu i zabawie, którą proponujesz

- jesteś czarodziejem (to określenie jednego z naszych gości), który w sobie tylko wiadomy sposób oddziałuje na ludzi, rozniecając w nich gotowość entuzjastycznych tańców do białego rana

- przez całe wesele dawałeś nam odczuć, że jesteś tu dla nas i z nami. Za to, że mieliśmy pełen komfort psychiczny wiedząc, że czuwasz nad całością i mogliśmy w pełni oddać się zabawie oraz cieszeniu się naszymi gośćmi

- zachowujesz mistrzowską równowagę między robieniem show a pozostawaniem w cieniu Pary Młodej, między energią a romantyzmem, między śmiechem a powagą.

Droga Dj Mag,

doskonale wyczuwałaś kondycję gości i ich preferencje muzyczne. Do muzyki, którą puszczałaś bawili się z jednakową frajdą starzy i młodzi, miłośnicy Mozarta, Czerwonych Gitar i Guns N’ Roses. Dziękujemy Ci za czuwanie nad muzyczną stroną naszego wesela, a także za każdy uśmiech i dobre słowo.

Jeszcze raz za wszystko, za to, że dzięki Wam nasze wesele było lepsze niż mogliśmy się spodziewać, a także za całą serdeczność – DZIĘKUJEMY!!!

Marta i Krzysiek Cichoniowie

PS.
Przytaczamy też kilka wypowiedzi naszych gości, skierowanych do nas w trakcie wesela i po nim – do wykorzystania, jeśli uznacie to za stosowne 🙂

„Gdzie znaleźliście tego wodzireja?! Pierwsza liga!”

„Trudno nam to przechodzi przez gardło, ale Wasze wesele jest lepsze od naszego.”

„Nie jesteśmy zabawowi, nigdy nie bawimy się na weselach dłużej niż do oczepin, ale u Was żal było wyjść wcześniej!”

„Byłam przygotowana na to, że będąc na weselu w pojedynkę, nie pobawię się zbytnio. Tymczasem tańce i zabawy były tak prowadzone, że w ogóle nie odczułam tego, że jestem bez pary!”

„To najlepszy wodzirej, jakiego dotąd spotkałem.” (osoba z branży ślubnej)

Marta i Krzysztof Cichoń
Państwo Młodzi

CEL

Chcieliśmy, aby nasze wesele było wyjątkowe i niepowtarzalne, na jakim jeszcze nie byliśmy i na jakim nie byli nasi goście (trudne zadanie do zrealizowania :).

POLOWANIE 😉

Zaczęliśmy od restauracji ze smacznym menu i oczywiście z przepiękną salą balową. Następnie godzina Mszy Św., fotograf/kamerzysta – poszło w miarę gładko - piszemy w miarę, gdyż w przypadku sali mieliśmy trochę „fartu” z terminem ;).

Czas znaleźć dobrą orkiestrę – wszystkie w okolicy bardziej znane zajęte (Mariola załamana ;). Jak się potniej okazało, warto czasem połknąć gorzką pigułkę, gdyż wówczas pojawiają się inne możliwości – niejednokrotnie dużo lepsze, tak jak to było w przypadku zespołu, który znalazła Mariola :). Zespół okazał się strzałem w 10!

„NIEZNANE DRZWI”

Gdy wspominaliśmy rodzinie i znajomym, że zamiast orkiestry będzie DJ + Wodzirej, nie było widać na ich twarzach entuzjazmu 😉 Jak się później okazało niesłusznie 🙂 - warto więc czasem otworzyć „nieznane drzwi” 😉

ZASKOCZENIE

Mimo, że główne punkty scenariusza wesela były ustalone, metody wyciągania gości zza stołów mniej więcej znane – Sylwester zaskoczył nas swoją dynamiką, różnorodną paletą strojów i metod zachęcania gości do zabawy - a gdy już wszyscy byli na parkiecie Sylwek ni stąd ni zowąd wyskakiwał jak Filip z konopi, albo raczej jak kaczka z za filaru - ucząc nas przeróżnych tańców 😉

Było dużo śmiechu oraz pozytywnej energii – widać było radość na twarzach gości, a o to nam głównie chodziło 🙂

Polecamy szczególnie gorąco zabawy z CHUSTĄ KLANZA – robi ona niesamowite wrażenie i sprawia dużą frajdę zarówno dzieciom jak i dorosłym 😉

OPINIE GOŚCI

Myślę, że najlepszym podsumowaniem jak wspaniałe było to wesele będą wypowiedzi naszych bliskich, którym również dziękujemy za wytrwałość i dobrą zabawę:

„Robert żen się jeszcze raz – super impreza :)”

„No to wysoko podnieśliście poprzeczkę młodszemu rodzeństwu
– ciężko im będzie zorganizować coś lepszego :)”

„Skąd wzięliście tego gościa?" (mowa oczywiście o Sylwku 😉

„Mariola, zorganizowaliście wesele pokolenia :)”

- i wiele wiele innych. 🙂

PODSUMOWANIE

Dziękujemy Ci Sylwku za wzorową współpracę i profesjonalizm, za serdeczność i wsparcie 🙂

No i za to, że mimo spóźnienia nie dopuściliście do blamażu 😉 – dowiedzieliśmy się o tym dopiero w poniedziałek od właścicieli sali 😉

Życzymy Wam Wszystkiego Dobrego.

Mamy nadzieje, że jeszcze się kiedyś spotkamy – choćby na weselach naszego młodszego rodzeństwa bądź znajomych.

Serdecznie pozdrawiamy 🙂

Robert i Mariola
Państwo Młodzi

Witaj Sylwku

Chcemy Tobie i całemu zespołowi podziękować za ogrom pracy, który włożyliście podczas naszego ślubu i wesela.

Naprawdę nie bardzo wiemy jakimi słowami wyrazić naszą wdzięczność i podziw dla Twojego niesamowitego podejścia do ludzi.

Dzięki Twojej energii i profesjonalizmowi nasze wesele było bajkowe, o takim nawet nie marzyliśmy.

Wszyscy goście, twierdzą że poprzeczka została tak wysoko podniesiona, że raczej nie będzie możliwe zorganizowanie lepszego wesela przez kogokolwiek 🙂

Na parkiecie prawie całą noc przetańczyli nawet najwięksi przeciwnicy tańca.

Byliśmy pod ogromnym wrażeniem oprawy muzycznej mszy świętej. Zarówno my jak i goście niejednokrotnie powtarzali, że naszej ceremonii towarzyszyła niesamowita atmosfera.

Przebieg wesela przerósł nasze wyobrażenia, nasza wizja okazałaby się bardzo "oklepana", dzięki Tobie oglądając zdjęcia co chwilę słyszymy "O! To było najfajniejsze" (czyli każda chwila była niezwykła).

Jesteśmy Ci ogromnie wdzięczni za tak niesamowite poprowadzenie naszego wesela.

Życzymy Tobie i Twojej rodzince wszystkiego, co najlepsze, dużo szczęścia (tak jak powiedział ksiądz, pod tym pojęciem mieści się bardzo wiele dobrych rzeczy).

I ogromny szacunek dla całego zespołu.

Pozdrawiamy,

Marta i Krzyś Węglarz
Państwo Młodzi

Serdecznie Dziękujemy Tobie i całemu Zespołowi za serce jakie włożyliście w przygotowanie oprawy Mszy Ślubnej – było Wspaniale !!!

Wesele przeszło najśmielsze nasze oczekiwania – goście byli zachwyceni 🙂

Jeszcze raz serdeczne Podziękowania dla Ciebie i Magdy za to, że byliście z nami !!!

Ucałuj oczywiście Małgosię i Kubusia 🙂 ))

Do usłyszenia wkrótce,

Aga i Kamil
Państwo Młodzi

Drogi Sylwku, Droga Ekipo Zespołu Double Wings!

Miałam radość świętować wraz z Kasią, Weroniką, Maćkiem i Karolem ich miłość podczas ślubu oraz wesela.

Serdecznie dziękuję Wam za wspaniałą i radosną zabawę! Za piękną muzykę, piękny śpiew i klasę prowadzenia wesela!

Pozdrawiam serdecznie!
Do zobaczenia (mam nadzieję) na innym weselu!

Magda Korzekwa
Gość na weselu

Sylwku !

Dziękujemy bardzo za świetną zabawę!

Bardzo jesteśmy zadowoleni z tego jak poprowadziłeś nasze wesele, zwłaszcza że było to niestandardowe wydarzenie, ze względu na dwie pary. Sprawnie połączyłeś elementy wesela tak, aby goście nie odczuli, że tylko jedna z par jest w centrum uwagi. Z ust gości padały same pozytywne opinie. Nie było czasu na nudę, nieustannie coś się na sali działo.

Bardzo podobały nam się tańce, które angażowały tak wielu gości, zwłaszcza rozpoczynający zabawę polonez. Dziękujemy też za kawałki muzyczne dla dziadków, podczas których i oni czuli się swobodnie na parkiecie.

Nie było elementu, który nam się podczas wesela nie podobał.

Dziękujemy bardzo za współpracę! 🙂

I na pewno będziemy Was polecać przyszłym małżonkom!:)

Weronika i Maciek, Kasia i Karol
Pary Młode

To miło, że wciąż można Cię zaskoczyć - cieszymy się bardzo, że i Ty dobrze się bawiłeś we Wrocławiu, Sylwku 🙂

Być może gościom kurdyjskim udało się wciągnąć Ciebie i innych w ten niezwykły taniec, ale to przede wszystkim Ty tam byłeś, to Ty rozpocząłeś nasz bal polonezem, a później wcielałeś nas w mnóstwo kolejnych ról, by wszystkich rozśmieszyć, zabawić, wyciągnąć zza stołów - i to Ty wraz z Double Wings graliście tak pięknie, że grzechem byłoby się nie bawić...

I tak, jak pisałam do Ciebie już wcześniej, kiedy tylko po przyjściu z Kościoła zobaczyłam Cię uśmiechniętego czekającego na nas, od razu wiedziałam, że wszystko pójdzie dobrze - i wiesz co? nie myliłam się - gdybyśmy mieli pobierać się po raz kolejny, znowu byśmy poprosili Double Wings o towarzyszenie nam tej wyjątkowej nocy...

Dziękujemy Wam Kochani, że byliście z nami 04. września.
Dziękujemy, że dzięki Wam wszystko tak pięknie się udało.

Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie,

Paulina i Hoger
Państwo Młodzi

I ja tam byłem miód i wino piłem 🙂 i potwierdzam że zabawa była PRZEDNIA !!!
NAJLEPSZE WESELE NA JAKIM BY・M !!!
Szwagier Panny Młodej :))

Gość na weselu

Na początku, co czyniliśmy już jakieś dwadzieścia razy 🙂 chcieliśmy bardzo podziękować zespołowi Double Wings
za oprawę muzyczną kościoła, wesela i sam też kunszt wodzirejski!

Wszystko wyszło super i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego jednego jedynego dnia, który na długo pozostanie w naszej pamięci 🙂

Zacznę od tego, że wydawało się, że jeśli chodzi o przygotowania to ze wszystkim byliśmy strasznie w plecy i ostatni tydzień był bardzo trudnym czasem, mało snu, zmęczenie, zwątpienie...

Dzień przed ślubem pomimo mojego z reguły optymistycznego nastawienia i nastawienia bardziej zrównoważonego mojej obecnej Żony - Marty naszły Nas wątpliwości czy to wszystko ma w ogóle sens?

Dla kogo robiliśmy ten ślub, dla nas, czy dla innych? Chcieliśmy by to wszystko było już po prostu za Nami... !!

Po Tych wątpliwościach nastał jednak ten piękny dzień, 25. września - pogoda jak śodek lata.

Pominę podróż do kościoła, która ze względu na spóźnienie, korki i dwa wypadki po drodze sprawiła, że zupełnie zapomnieliśmy o stresie.

Jak już dotarliśmy do kościoła, weszliśmy pod ołtarz przy piosence "Oto są baranki młode", która była śpiewana i grana z takim, życiem, że wydawało się, iż chóry anielskie zstąpiły z niebios 🙂

Tak wyglądała później cała oprawa kościoła 🙂

Później ze mszy nie pamiętam już za wiele, wiem że byłem tylko Ja, Marta i coś co nas łączy... Zapomnieliśmy o gościach i Bożym świecie.

Najpiękniejsze było to, że to wszystko było Nasze i byłem tylko Ja i Marta... z boku była piękna muzyka, która dodawała czci i podniosłości temu momentowi, za co bardzo dziękujemy!

Na naszym ślubie i weselu było też paru znajomych i muzyków, których ucho od razu wychwyciło, że Double Wings to profesjonaliści,
mówili też, że to nie jakiś tam zespół ale Prawdziwi Muzycy!

Dziękujemy też za skrzypce, które były mistrzowskie 🙂

Jeśli chodzi o Wesele, to wszystko też było super. Parę dobrych zwyczajów, typu powitanie gości chlebem, czy przedstawienie każdego z osobna, sprawiło, że atmosfera od razu się rozluźniła.

Sylwester, też doskonale wiedział jak wyciągnąć ludzi na parkiet i sprawić by bawili się dobrze. Gry i zabawy prowadzone były z klasą, nie było seksistowskich zabaw i desperackiego wołania "nie ma co robić, no to na jednego".

Same oczepiły trwały około 1,5h i były świetną zabawą dla młodych i dla tych starszych, dla Nas też nie zabrakło pięknych chwil typu "oddanie swojego welonu, musznika" i "pomnik miłości".

Ze wszystkiego jesteśmy bardzo zadowoleni i jeszcze raz dziękujemy.

Sylwestra i Double Wings nie trzeba specjalnie reklamować, bo na naszym weselu zdobył co najmniej parę potencjalnie zainteresowanych par, na tej stronie podobnych wpisów też chyba nie brakuje.

Nasi goście byli bardzo zadowoleni w efekcie czego i my świetnie się bawiliśmy czując, że ten dzień jest dla Nas i wygląda tak jak na początku marzyliśmy..

Ps.
Najdziwniejsze w tym wszystkim było to, że po pierwszym spotkaniu z Sylwestrem zgodnie z Martą stwierdziliśmy, że Sylwester jest człowiekiem, któremu możemy powierzyć najważniejszy dzień w naszym życiu.

Dziękujemy i pozdrawiamy Sylwestra z Rodzinką i Cały Zespół Double Wings!:)

- Marta, Adrian i Mała Lu 🙂
Państwo Młodzi

Drogi Sylwku!

Dziękujemy za wspaniałą współpracę, poświęcony nam czas, dobre rady i wiele życzliwości :=) Przez Ciebie, Twoje teksty, i jak to Mario nazywa "Twoją Filozofię" mogliśmy wiele się nauczyć i wiele spraw lepiej zrozumieć. W szczególności tych dotyczących przygotowań i przebiegu uroczystości ślubnych ale i nie tylko. Z pewnością dalej będziemy śledzić Twoją działalność i kto wie, może będzie nam dane kiedyś się spotkać :=)

Wszystkim, którzy pragną aby dzień ślubu był wyjątkowy i szukają odpowiedniej grupy, możemy gorąco polecić Sylwestra Laskowskiego i grupę "Double Wings" :=)

Sylwester to nie tylko zwykły Wodzirej, który zatroszczy się o ciekawy i niepowtarzalny przebieg Waszej uroczystości ślubnej... to Wodzirej, który ciągle na nowo odkrywa i przeżywa swoje własne wesele!

Dziękujemy gorąco!

Ewelina & Mario
Państwo Młodzi

Sylwku, było nam Was bardzo miło gościć na naszym weselu! Dziękujemy za wspaniałe zabawy, i żywą, porywającą muzykę. Atmosfera, którą stworzyliście, pomogła nam nie tylko przeżyć ten najważniejszy dzień w życiu, ale i bawić się bez skrępowania, zapominając o ślubnym stresie. Do zobaczenia na jakiejś okrągłej rocznicy!

Weronika i Piotr
Państwo Młodzi

Do dzisiejszego dnia (począwszy od dnia wesela) docierają do nas gratulacje i b. pozytywne komentarze, ktore obok motywu przewodniego tego dnia podkreślają rownie często MUZYKĘ...

Nas najbardziej cieszą te, które głoszą, że nasz ślub był po prostu inny niż wssytkie. Między innymi dzieki Wam - za co dziękujemy 🙂

Asia i Maciek
Państwo Młodzi

🙂

Tak wiec raz jeszcze DZIĘKUJEMY za super zabawę! Od wielu gości usłyszeliśmy, że to najlepsze wesele na jakim byli! Od dwójki wręcz: że jak za weselami nie przepadają, to to było fantastyczne. I Oczywiście to zasługa naszego Wodzireja 🙂

Szczerze nie zauważyłam pustego parkietu :), myślę, że te początki, o których piszesz, wynikały z dwóch rzeczy - ze względu na deszcz były straszne korki i wesele rozpoczęło się z.... prawie półtoragodzinnym opóźnieniem. Wiec proszę sobie wyobrazić: godzina 7 wieczorem - wszyscy głodni i spragnieni 🙂 tak wiec rzeczywiście, trzeba było czasu na to, aby zmienić ten stan rzeczy 🙂

Natomiast TO jaką atmosferę Sylwek potrafił stworzyć, jak rzeczywiście angażował się w zabawę - nie do opisania!

ZABAWA naprawdę super! Ciekawie, nie było chwili na nudę! Tę parę każdemu mogę polecić 🙂 A wierzcie mi - zadowoleni goście po własnym weselu - BEZCENNE 🙂

Dominika
Pani Młoda

Drogi Sylwestrze, Kochane Double Wings!

Dziękujemy Wam za tak cudowne poprowadzenie naszego wesela.

Pamiętam jak dziś, jak rok temu zadzwoniłam do Ciebie Sylwku prosząc o to abyście zagrali na naszym weselu. Znalazłam Was przypadkiem, ale już wtedy jakoś tak wewnętrznie czułam że będziecie świetni. I moje przeczucia sprawdziły się- byliście świetni!!! Wszyscy goście powtarzali ze bawili się wspaniale i było to najlepsze wesele na jakim byli! Szczególnie do gusty przypadły im zabawy prowadzone przez Wodzireja: Walc przedstawiający gości, wspólnie odtańczone Waka Waka z super układem choreograficznym:) i zabawy oczepinowe.

Cenimy Was bardzo za 100% grę na żywo, za wspaniałe wokale, za repertuar zadowalający gusta każdego z gości, za smak i klasę oraz za mnóstwo pozytywnej energii jaką przekazujecie!

Dziękujemy Wam!!!

Karolina i Łukasz Rozpędowscy
Państwo Młodzi

Wspaniałe wesele, wspaniałej pary: Agaty i Kuby!!!!! Atmosfera cudowna, pogoda fantastyczna, jedzenie prima, a Pan Wodzirej, palce lizać!!! A Państwo Berkowie jak zwykle w bajecznej formie, dzięki za zaproszenie!!!!

Gość na weselu

Sylwestrze - bardzo dziękujemy!!

Zabawa była świetna! Nie zapomnimy tej nocy do końca życia!!
Wydaje się, że wszystkim się podobało - nie raz słyszeliśmy że to "najlepsze wesele na którym byliśmy".

Dzięki Tobie nie musieliśmy myśleć o tym aby aktywizować gości, zachęcać ich do tańca.. dzięki Twoim kółkom oraz układom - tańczyli nawet najbardziej oporni 🙂

No i dziękujemy za inspiracje, które także sprawiły ten wieczór wyjątkowym - witanie gości chlebem, polonez, walc przy świecach..

Dziękujemy i mam nadzieję do zobaczenia na kolejnych imprezach 😀

Agata
Pani Młoda

My również dziękujemy za okazane nam przez Was ciepło i sympatię. Wesele było przecudowne i wyjątkowe. Nie zmienilibyśmy ani jednej jego minuty:) Aż brakuje słów, którymi moglibyśmy wyrazić swoją wdzięczność. Dzięki Wam będzie to dla nas zawsze niezapomniany dzień.

Na poprawinach jeszcze raz odtańczyliśmy "Stasiu" - w roli wodzireja wystąpił Łukasz:) A Szakirę nucimy do dzisiaj:D

OGROMNE DZIĘKI!:)
3majcie się ciepło:)

Klaudyna i Łukasz
Państwo Młodzi

Drogi Sylwku,

dziękujemy za wspaniałe poprowadzenie wesela naszych dzieci, było wspaniale. Mieliśmy obawy co do pomysłu z wodzirejem, nie dlatego że w Ciebie wątpiliśmy (w końcu to ja znalazłam Ciebie i zaproponowałam młodym, aby skorzystali z Twoich umiejętności i doświadczenia) - byliśmy na weselu prowadzonym przez wodzireja i było to najlepsze wesele na jakim byliśmy, oczywiście do wesela naszych dzieci - obawialiśmy się reakcji gości, szczególnie tych trochę i zdecydowanie starszych. Poza kilkoma osobami, które od samego początku były nastawione na nie wszystkim się podobało, czego dowodem był cały czas zapełniony parkiet i akceptacja zabaw, które wspólnie z młodymi wybraliście na ten wieczór a przede wszystkim szczęśliwi młodzi i ich uśmiechnięte cały czas buzie. Chcieliśmy i staraliśmy się, aby ślub i wesele naszej córki były wyjątkowe, aby był to dzień wyjątkowy, do którego będą wracać bardzo często wspomnieniami, niesamowity dzień będący początkiem wspaniałego, szczęśliwego życia. Jesteśmy przekonani, że właśnie tak będzie, że będą szczęśliwi tak jak my. Teraz szykują się do podróży poślubnej, wierzymy, że będzie to kolejne niesamowite przeżycie i chwila wytchnienia po trudzie przygotowań ślubnych i weselnych i przed pójściem do pracy - w przypadku naszej córki, kolejny życiowy debiut a Łukasza powrót po urlopie.

PS.
Przepraszamy, że nie pożegnaliśmy się z Tobą - trud, emocje i zmęczenie wzięło górę.
Pozdrawiamy Ciebie i Magdę, jeszcze raz dziękujemy

Katarzyna i Krzysztof
Rodzice

Kochani!

Cieszymy się że to właśnie Was wybraliśmy na Nasze Wesele.
Graliście rewelacyjnie, wszyscy Goście jak i my jesteśmy zadowoleni 🙂
pozdrawiamy Was serdecznie!

Dominika i Dawid Janczyk

Na kilku weselach już byłam ale nie na tak zajefajnym pozdrawiam Młodych no i oczywiście cały Zespół

Mariola
Gość na weselu

Podziękowania za świetną zabawę 🙂 Super wesele do tej pory nogi wędrują nam w rytm shakiry 🙂 cyt :„Szanowni Państwo!

Jako, że dla wielu z Państwa trunki tej nocy są zdecydowanie zbyt gorzkie, toteż uprzejmie proszę każdego obecnego na sali mężczyznę, aby dla osłody solidnie ucałował swoją żonę. Państwo Młodzi liczą. Uwaga, zaczynamy: raz…”

Niestety jeszcze nigdy nie udało mi się w takiej chwili doliczyć z Młodymi do dziesięciu

DOLICZYLISCIE U ANI I PAWŁA bo było stare dobre małżeństwo mundurowych, które wytrzymałoby nawet do stu:):):):)

Pozdrowionka!

Gość na weselu

No i ja muszę przyznać, że tak fajnego weseliska dawno nie widziałem.. muzyka pierwsza klasa i tu ukłony dla zespołu. 🙂 Poszuraliśmy nóżkami....:) no ja trzema 🙂 🙂

Gość na weselu

Fantastyczny Zespole,

Bardzo, bardzo gorąco - jak weselna noc mojej córki Ani i Pawła - dziękuję Państwu za oprawę muzyczną wesela w Wilanowie. Wszyscy nasi goście (najstarsi mają bliżej do setki niż najmłodsi balowicze) byli muzyką zachwyceni. Muzyka, zabawy, charyzma zespołu spowodowała, że nawet na komary mało co zwracaliśmy uwagę.

Uroczyście przyrzekamy głosić wszem i wobec chwałę Waszego Zespołu. Przeżywszy już wiele wiosen i przetrwawszy wiele wesel w moim życiu wiem co mówię. Jestem zachwycona Waszą klasą, kulturą i żywiołową zabawą. Pozdrawiam i życzę wielu, wielu sukcesów.

Ewa
Mama Pani Młodej

Cóż my mamy napisać... ??? Goście jeszcze przed oczepinami pytali jak się nazywa zespół 🙂 Mało tego! Jedna z cioć tuż po powrocie z wesela wygooglała wszystko o Double Wings i Wodzireju 🙂 Mąż ma odcisk na pięcie, a Żona wciąż ledwo chodzi 🙂 ale... były też cudowne uzdrowienia! Rytmy Double Wings migiem wyleczyły stopę Teścowej Młodego, a kilka innych osób równie szybko zapomniało, że miało jakieś dolegliwości 🙂

Niesamowitym zaskoczeniem był dla nas sukces jaki odniósł taniec Waka Waka, przy którym parkiet był zdecydowanie za ciasny 🙂 Poza tym nie spodziewaliśmy się, że zamówiony przez nas kawałek "Jump in the line" zostanie zagrany przez Was na żywo, bo jakby z czasem było krucho, a tu taka niespodzianka! Harry Belafonte zabrzmiał niemal jak żywy 🙂 Ponadto byliśmy pod wrażeniem ilości rekwizytów, które przywieźliście na wesele! Wszystkie pałki i nakrycia głowy robiły duże wrażenie i wzbudzały chęć ich posiadania 🙂

Można by się rozpisywać, ale najlepszym wyznacznikiem Waszego profesjonalizmu, jest fakt, że po tak upalnym dniu o godzinie 6 rano gości trzeba było niemal wyganiać z

parkietu, bo nie mieli ochoty opuścić choć jednego taktu granej przez Was muzyki.

Podsumowując: zespół Double Wings i Sylwester Laskowski - same pochwały i zachwyty ze strony zarówno gości weselnych (bez rozróżnienia na wiek), jak i Pary Młodej. Sylwek... jesteś normalnie kopalnią pomysłów i szczerze będziemy Cię polecać! Mamy nadzieję że kiedyś będziemy mieli okazję pojawić się na weselu, które poprowadzisz! Jeszcze raz dziękujemy Tobie i całemu Zespołowi. Bardzo miło nam słyszeć, że życzenie Pawła okazało się strzałem w dziesiątkę w Wasz przyszły repertuar!

Pozdrawiamy serdecznie!

Ania i Paweł
Nowożeńcy

Sylwek,
mam już tego dosyć! Od samych poprawin odbieram telefony od gości weselnych, którzy chyba są pod wpływem jakiejś hipnozy. Ciągle tylko wychwalają Zespół, Wodzireja - że fantastyczna muzyka, ze super zabawy, że pomysłowi, że piękne prowadzenie. To nie jest w porządku!!! Nikt nie mówi, ze Pan Młody przystojny, że ładnie wyglądał, że drinki dobre, ze bigos smakował. NIKT!!! Powiem więcej - nawet ja podpisuje się pod każdym słowem naszych gości. Jesteście po prostu fantastyczni, jesteście klasą samą w sobie i nie wyobrażam sobie, żeby nasze wesele odbyło się bez WASZEGO udziału. Na poprawinach prawie o niczym innym nie rozmawialiśmy z Żoną, tylko o Was i mieliśmy dokładnie takie same odczucie. Sposób w jaki na weselu prowadziłeś dialog z gośćmi i z nami przypominał rozmowę przyjaciół a nie relacje "klient - dostawca". W naszej pamięci pozostanie jedyne wspomnienie, ze na naszym Weselu o oprawę muzyczna zadbali nasi PRZYJACIELE, bez których ten dzień nie byłby tak wyjątkowy. Dziękujemy 🙂

(Małżonka Ewelina potwierdza każde moje słowo)

Andrzej
Pan Młody

Tak już jest nasz świat skonstruowany, że w chwilach wielkiej radości zwracamy się do tych, którzy razem z nami ją nie tylko przeżywali, ale i dla nas ją podkręcali : )

Warto nadmienić, że samo słowo „wesele” nabiera dla nas dzisiaj nie tyle nowego, co pierwotnego znaczenia. Wesele kojarzy się z imprezą, przyjęciem wyprawianym z okazji ślubu – no chyba, że gra na nim Double Wings – wówczas jest to noc uśmiechów i radości, wspólnego przeżywania i dzielenia się niezapomnianymi wrażeniami.

Towarzystwo rozruszaliście do tego stopnia, że nawet profesjonalna obsługa lokalu ukryta przed wzrokiem gości (ale naszym nie! ) Podrygiwała w rytm muzyki szykując się do podania kolejnego smacznego posiłku. Bardzo to wdzięczne było – miłe kelnerki przy pracy, zapewne zmęczone całonocną bieganiną nie mogły zapanować nad nogami – nawet im w duszach Double Wings grało : )
W naszych – będziecie grali jeszcze bardzo, bardzo długo.

Dziękujemy za wszystko!

Ania i Jacek Dutkiewicz
Nowożeńcy

Ja też jako ojciec Ani, potwierdzam, że wszyscy nasi goście bardzo chwalili Wasz zespół i sposób prowadzenia imprezy. mnie najbardziej podobała się część góralska. Mam jeszcze syna kawalera więc będe pamiętał o Waszym zespole, może już wkrótce będziecie nam potrzebni. Dziękuję

Andrzej
Ojciec Pani Młodej

Było właśnie tak jak oczekiwałem, jak być powinno. Świetna zabawa, goście uśmiechnięci, rozbawieni, tańczący. Profesjonalizm połączony z taktem i wyczuciem sytuacji. Przerwy takie w sam raz, wspólne zabawy z klasą, na poziomie. Bez rubaszności i ciężkiego, niestrawnego dowcipu, bez przaśności. Byliście w tle a zarazem numer dwa zabawy (numer jeden to oczywiście młodzi). Granie z klasą, z klasą od początku do końca.

A jeśli tych pochwał mało, dodam jeszcze jeden, jakże przecież koronny argument sponsora - nie żałuję ani złotówki na Was wydanej :).

Świeżo upieczony teść Ani, wieloletni ojciec pana młodego.

Zbyszek
Ojciec Pana Młodego

My też się cieszymy z ponownego spotkania:)

Gratulacje za tak wspaniale poprowadzone wesele! I za nowe aranżacje znanych nam zabaw.
Sylwku, jesteś niezłym strategiem. Potrafisz "wyczuć" gości i dostosowywać rodzaj zabawy do ich upodobań.

Szczególnie podobał nam się taniec Młodych z ich Rodzicami i repertuar, jaki był do tego tańca!

Pozdrawiamy:)

Kasia i Sylwek
Goście na weselu i dawni Nowożeńcy

Świat jest mały heheheh 😉 Nigdy nie wiadomo kogo, kiedy i gdzie spotkamy, ale na pewno nie ma przypadków:) Wesele wspaniale poprowadzone, świetna zabawa do samego rana 🙂 GRATULACJE!!!

Do zobaczenia 🙂

Pozdrawiamy

Małgosia i Maciej
Goście na weselu

My również DZIĘKUJEMY Sylwku za wspaniałą zabawę, wsparcie na wielu płaszczyznach i wyczucie w prowadzeniu całej imprezy weselnej- tym większe oklaski za poradzenie sobie z utrudnieniami, które wystąpiły (profesjonalny wodzirej poradzi sobie z różnorakimi trudnościami-gdyby nie ten wpis to nie dowiedzielibyśmy się o tych zdarzeniach 🙂

Wielu naszych gości chwaliło wesele za to że było „inne” niż wszystkie wesela – oczywiście za sprawą żywiołowego wodzireja i jego charyzmy w prowadzeniu zabaw 🙂

Miło, że oprócz wspomnień z zabawy weselnej łączą nas wspólni znajomi 🙂 Mamy nadzieję, ze będzie jeszcze okazja, aby uczestniczyć w weselu prowadzanym przez ekipę Double Wings 🙂

Pozdrawiamy ciepło żywiołowego Wodzireja, Jego małżonkę oraz mamę Mirkę 🙂

Kasia i Marcin
Nowożeńcy

Według nas Double Wings był kluczową nutą tego wieczora. Jak udało się Wam roztańczyć i zbliżyć do siebie ludzi z tylu zakątków świata? I to przy polskiej muzyce, która najwyraźniej wszystkim przypadła do gustu. Wielu gości powiedziało nam, że to najlepsze wesele, w jakim uczestniczyli, albo że podobało im się bez wyjątku wszystko od początku do końca. A przecież wiem, że część z nich jest dość wybredna, a już na pewno nieprzyzwyczajona do imprez tanecznych. Gratulujemy! Dla nas to też było najfajniejsze wesele w życiu 🙂

Asia i Rui
Nowożeńcy

Sylwestrze,

bardzo szybko minął nam czas podczas wesela... i pierwsze tygodnie małżeństwa też 🙂
Dziękujemy za piękną zabawę! Wiele osób mówiło nam, że nigdy w życiu nie byli na weselu na tak wysokim poziomie!:)
W wolnym momencie napiszemy nasze spostrzeżenia i przeżycia związane z tymi wyjątkowymi chwilami.
Tym czasem do zobaczenia jutro, u Pawła i Karoliny!

Krzysztof
Pan Młody

Byłem jednym z gości na tym weselu (najlepszym weselu na jakim w życiu byłem!) a za układ do WakaWaka po prostu Pana uwielbiam!! Gratuluję talentu wodzirejskiego 🙂

Paweł
Gość na weeslu

Dziękujemy wszystkim wspaniałym gościom i całemu zespołowi dbającemu o część artystyczną tego ślubu i wesela/plus okres przygotowawczy:) :)/.

Wesela naszych wspaniałych dzieci Magdaleny i Konrada .

Wierzę, że Jeden Duch kierował całością ,od czasu ich spotkania,przez czas chodzenia ze sobą ,narzeczeństwa aż do czasu Sakramentu małżeństwa. Napełniał nas wszystkich miłością,radością ,pokojem.

Byliśmy jedno,tak jak On prosi.Jeszcze raz dziękuje.
Jeżeli dodamy do tego profesjonalizm, to mamy to co mamy:):).

PS.Myślę ,że się jeszcze spotkamy, gdy znów was zaproszę .
Chyba tworzymy niezłą drużynę wielopokoleniową 🙂 🙂

Rodzice Anna i Jan.

🙂

Słowem wstępu chciałam tylko powiedzieć, że pierwszy raz dane mi było podziwiać wodzireja w akcji 🙂 Przyznaję, że z nutką niepewności moja noga zrobiła pierwszy kroczek w stronę parkietu. Spowodowane było to zapewne złymi doświadczeniami z zabaw na innych weselach... .

Przyznaję także, że to, co mogłam zobaczyć, w czym mogłam wziąć "aktywny" udział... no cóż, jednym zdaniem: Pełen profesjonalizm i finezja 🙂

Bardzo dziękuję 🙂

I mam na oku, gdyż prawdopodobnie w przyszłości będę potrzebować takiego właśnie Wodzireja z Duszą na swoim weselu 🙂
Pozdrawiam serdecznie!

Gość na weselu

"Witam,

Stwierdziłem że podzielę się kilkoma uwagami na temat mojego wesela:)

Po pierwsze nigdy nie sądziłem, że może odbyć się wesele, na którym wodzirej faktycznie sprawdza się swojej roli i jednocześnie trafia w mój zmysł estetyczny z zabawami.

W sobotę miałem okazję przekonać się, że może się to przydarzyć, o ile na miejscu kierownika dobrej zabawy jest profesjonalista z pasją.

Poza talentem wodzirejskim pokazałeś, że potrafisz znakomicie poukładać relacje pomiędzy Sobą, a klientem i stworzyć naprawdę dobry klimat oparty z jednej strony na biznesie a z drugiej na chęci nawiązania relacji przynajmniej koleżeńskiej.

W moim/naszym odczuciu byłeś naprawdę szczery w swoim przyjacielskim zachowaniu i nie wynikało ono jedynie z profesjonalizmu i doświadczenia, ale również z tego jakim jesteś człowiekiem i jakiego ducha posiadasz.

Z uwagi na to wszystko bardzo cieszę się że się poznaliśmy i wierzę że był to zamysł Pański gdyż Twoje świadectwo mnie zbudowało:)

Życzę dalszego owocnego wodzirejowania, dużo siły no i tego co najważniejsze - Miłości Prawdziwej."

Konrad Tota
Pan Młody

"Drogi Zespole! Było cudownie:) Wasze interpretacje podrywały do tańca! Z powerem i z wyczuciem. Wspaniale!!!"

Adusza
Gość na weselu

"Sylwku. . . To było najlepsze wesele na jakim byłem 😉 Dziękujemy Wam bardzo na wspólną zabawę, bo mam nadzieję, że Wy również dobrze się bawiliście. Postaram się wrzucić jakieś zdjęcia. Na razie jeździmy tu i ówdzie kupując sprzęty AGD do kuchni.

PS. Rodzice mają wśród swoich znajomych przyjaciela, który lubi znajdować te gorsze strony wesel, a oczepin wręcz nienawidzi! Wczoraj był w gościach u rodziców. Powiedział, że choć długo szukał i szukał to nie znalazł nic na ślubie i weselu do czego można by się było przyczepić, a i w oczepinach chętnie uczestniczył jako widz."

Paweł Marczuk
Pan Młody

Sylwku, pięknie dziękujemy za te ciepłe słowa i za tak profesjonalne poprowadzenie naszego wesela! Dzięki Tobie goście i my bawiliśmy się wspaniale! 🙂 Dziękujemy też za to, iż pomogłeś nam udowodnić, że zabawa bez % może być świetna! Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy na innym weselu, bo jesteś gwarancją dobrej zabawy!!! 🙂

Asia i Krysian Mierkiewiczowie
Nowożeńcy

"Dzięki za super zabawę! Obawiam się, że lepszego prowadzącego będzie mi trudno znalezć na moje wesele :)"

Kasia Midak
Gość na weselu

"Serdecznie Dziękujemy Tobie i całemu Zespołowi za serce jakie włożyliście w przygotowanie oprawy Mszy ślubnej - było Wspaniale !!!

Wesele przeszło najśmielsze nasze oczekiwania - goście byli zachwyceni!"

Agnieszka i Kamil Wnuk-Lipińscy
Nowożeńcy

"Drogi Sylwku!

Do dnia dzisiejszego zastanawiam sie kto czuwał nad nami, że udało sie nam znaleźć Wasz zespół, a szukaliśmy baaaaardzo długo. I oczywiście nie mogliśmy trafić lepiej - wybór Waszego zespołu okazał się strzałem w 10-tkę!

Wszystko na najwyższym poziomie!

O tym strzale w 10-tkę to już wiedzieliśmy w dniu, w którym byliśmy na Twoim koncercie zaduszkowym i usłyszeliśmy????????????? Twoją gitarę. Słuchaliśmy tego koncertu z zapartym tchem.

A jeśli chodzi o nasze przyjęcie weselne to było takie, jakie chcieliśmy żeby było - ponieważ potrafiliście stworzyć super humor i atmosferę pasująca do naszego charakteru i temperamentu. Wasze zaangażowanie i fantastyczny, przesympatyczny kontakt oraz otwartość na nasze "kaprysy" sprawiły, że jesteśmy zachwyceni.

Ciagle się uśmiechamy i wzdychamy wspominając ten wieczór.

Dzięki Wam mamy wspaniałe wspomnienia dlatego wszystkim, będziemy Was polecać z czystym sumieniem, bo sukces udanego wesela w bardzo dużej mierze zależy od dobrze dobranego zespołu i muzyki. A wy jesteście takim zespołem.

Za cały ten wieczór, za oprawę muzyczną, za miły kontakt i cierpliwość (do młodych, zakręconych różowych ludzi) serdecznie dziękujemy! Życzymy Wam powodzenia i mamy nadzieję, że się jeszcze kiedyś spotkamy na jakimś innym weselu lub na koncercie."

Renata i Artur Grzymek
Nowożeńcy

"Sylwku!

Dziękuję za zaproszenie do tego serwisu, ale przede wszystkim, w raz z małżonką, chciałem Ci podziękować za tak wspaniałe zorganizowanie wesela - tego najważniejszego w naszym życiu dnia 🙂

Cały czas byłem optymistą, a i tak nie spodziewałem się, że to wszystko tak dobrze się uda. Goście byli zachwyceni! Zdarzały się wyjątki, ale to efekt przywiązania do przeżywania wesela w specyficzny, wiejski sposób. Tym bardziej dziękujemy. Bo w tym całym nacisku umieliście pozostać sobą, zachować swoje walory, jednocześnie (i to głównie tyczy się właśnie Ciebie) współpracując z gośćmi.

Cieszymy się, że spotkał nas tak piękny czas. Radujemy się, że nasze wesele poprowadzone było przez Wodzireja, który swoim zachowaniem, osobowością, poczuciem humoru i smaku, był tak bliski temu, co nas wypełnia i jest dla nas ważne.

Bóg i dobra zabawa były ponad alkoholem i wulgarnością. Tak właśnie to miało wyglądać i tak się stało 🙂

Dziękujemy Ci Sylwku raz jeszcze.
Wiem, że na tym nie koniec naszej znajomości.
Pozdrawiamy Cię serdecznie!"

Gosia i Jacek Sasin
Nowożeńcy

"Sylwku,

bardzo, bardzo Wam dziękujemy za piękne wesele. Jesteś naprawdę niezwykłym wodzirejem, a Double Wings niezwykłym zaspołem...

To nie tylko Twój profesjonalizm, ale i pogoda ducha i lekkość z jaką podchodzisz do zadania pozwala dobrze się z Wami czuć i bawić - choćby przez całą noc.

Dziękujemy i bardzo serdecznie Was pozdrawiamy!"

Paulina i Hoger
Nowożeńcy

"Dziękujemy bardzo Panu i zespołowi za wspaniałą oprawę muzyczną naszego ślubu, za wzruszający śpiew i muzykę. Zarówno my, jak i goście byli zachwyceni, że można tak wzgogacić Mszę świetą.

Dziękujemy, że mogliśmy dzięki Wam jeszcze głębiej przeżywać naszą uroczystość."

Asia i Piotrek
Nowożeńcy

"Miałam okazję razem z mężem uczestniczyć w uroczystości ślubnej minionej soboty w Otwocku jako "cichy obserwator". Ślub bardzo piękny, oprawa muzyczna profersjonalna.

Byliśmy pod dużym wrażeniem."

Joanna Marciniak
Mama

"W imieniu swoim i mojej przepięknej żony chciałbym podziękować Tobie i wszystkim członkom zespołu za piękną, wzruszającą i poruszającą oprawę naszej mszy ślubnej. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, talentowi i życzliwości przeżyliśmy to wydarzenie jeszcze głębiej, a razem z nami cały kościół pełen naszych najbliższych!

Dzięki za cudowne aranżacje, za to, że zaśpiewaliście i zagraliście "Glorię" tak, jak sobie wymarzyliśmy, za przepiękne partie skrzypiec, za Twoją pełną pasji grę na gitarze, za ciepły śpiew dziewczyn i za uśmiechy, które z nami wymienialiście podczas ceremonii 🙂

Pochwał nie opieramy tylko na naszych wrażeniach - na naszym ślubie i weselu było kilku profesjonalnych muzyków i wszyscy zachwycali się Waszym profesjonalizmem i pasją.

Dzięki raz jeszcze! Na pewno będziemy polecać Was naszym znajomym parom! "

Tomek i Marta Fortunowie
Nowożeńcy

"Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Panu i całemu zespołowi za tak piękną oprawę muzyczną mojego ślubu. Wszyscy moi goście byli zachwyceni. Nie mogłabym wymarzyć sobie piękniejszej uroczystości. Bardzo, bardzo dziękuję w imieniu własnym, męża i naszych bliskich. Proszę przekazać nasze podziękowania całemu zespołowi. Będziemy Was reklamować i polecać naszym znajomym."

Agnieszka Pawlikowska
Pani Młoda

Sylwku, Dzięki WIELKIE!!!
Nasze wesele było cudowne. Bawiliśmy się świetnie, a przecież naprawdę nie przepadamy za tego rodzaju imprezami, a już szczególnie nie za obecnością w centrum wydarzeń ;-P.

Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni, że przeprowadziłeś nas przez tak ważną dla nas imprezę pomagając nam utkać piękną tkaninę ze wspomnień tego dnia.

Życzymy Tobie i zespołowi tyle radości ile dajecie innym,
..wysokich lotów i mocnego wiatru w skrzydła! 🙂

Beata i Janusz Malesa
Para Młoda

Jeżeli uczestniczyłaś/eś w imprezie, którą od strony muzycznej, artystycznej lub technicznej wspierała Grupa Imprezowa Double Wings, napisz proszę kilka dobrych słów na nasz temat »

Dziękuję w swoim i wszystkich Podwójno-Skrzydlatych imieniu! 🙂

- Sylwester Laskowski, Wodzirej Double Wings

Niebanalne pomysły na wesele

Zapisz się już teraz na darmowy kurs emailowy!