Zespół muzyczny z Wodzirejem

Double Wings

Gramy w 100% na żywo

Double Wings • music for life

Nagrania na żywo

Zespół muzyczny grający na żywo i wodzirej animujący zabawy taneczne na parkiecie to połączenie wyjątkowo atrakcyjne w kontekście imprez tanecznych. A zarazem jest to połączenie wyjątkowo rzadko w Polsce spotykane.

Wynika to z dwóch powodów. Po pierwsze mało jest zespołów muzycznych grających w stu procentach na żywo, a które kierują swą ofertę do organizatorów imprez tanecznych (wszech obecne playbacki i pół-playbacki zdają się tu odgrywać dominującą rolę).

Po drugie - większość wodzirejów współpracuje raczej z DJ'ami (czy prezenterami muzycznymi) nie zaś z zespołami muzycznymi (tym bardziej zaś - grającymi w stu procentach na żywo).

Nagrania ze studia

Połączenie tych dwóch elementów, swoistych podwójnych skrzydeł (Double Wings) - zespołu muzycznego, wytwarzającego koncertową atmosferę oraz wodzireja, animującego zabawę bezpośrednio na parkiecie - ma w kontekście imprez tanecznych ogromną siłę oddziaływania.

I trudno tej sile się oprzeć, a tym bardziej pozostać na nią obojętnym.

Jeśli więc lubisz widzieć, to co słyszysz i słyszeć, to co widzisz i nie jest Ci obojętnym, co dziać się będzie na parkiecie organizowanej przez Ciebie imprezy - to rozważ, czy zaangażowanie zespołu Double Wings nie jest dla Ciebie najlepszym z możliwych rozwiązań.

Napisz lub zadzwoń!

Zespol-muzyczny-Double-Wings