Dobry Wodzirej - Dobry warsztat

Double Wings

Dobry warsztat

Dobry Wodzirej na wesele

Geniusz artystyczny wymaga perfekcji technicznej. W przeciwnym razie mamy do czynienia ze „zmarnowanym talentem” – w całości, albo w jakiejś części. Dlatego klasa wodzireja objawia się m.in. w tym, jak sprawnie posługuje się wszystkimi „narzędziami” swej pracy i – co nie mniej ważne – jak wiele ma ich w swym asortymencie.

Precyzja w szczegółach, troska o detale, dobrze przemyślane i poukładane najdrobniejsze elementy, wyrazistość ruchów, precyzja słów, dykcja i tembr głosu, właściwy czas, właściwy moment, właściwy sposób i właściwe miejsce, adekwatność działań do zastanej sytuacji i lekkość posługiwania się wszystkimi elementami, jakby były naturalne, oczywiste, jakby inaczej być nie mogło, jakby nie wymagały żadnej nauki, żadnego wysiłku, jakby nie istniała opcja, że coś się nie uda – to wszystko nadaje właściwy charakter wszelkim działaniom, jakie podczas prowadzonych imprez podejmuje wodzirej.

Dobry warsztat ujawnia się w tym, że właściwie go nie widać, że nikt na niego nie zwraca uwagi, że automatycznie zajmuje dla siebie właściwą, czyli drugoplanową rolę, ustępując miejsca treściom, którym właśnie ma służyć.

Dobry warsztat objawia się też w tym, że wszystko, co robi wodzirej wydaje się być bardzo proste i dlatego właśnie wciągające. Nikomu nie pozostawia wątpliwości, czy dadzą sobie radę, czy uda im się zrobić to, co widzą w jego wykonaniu. I dlatego właśnie to robią idąc za nim niczym w ogień!

A może wcale nie „niczym”, bo w takich chwilach robi się naprawdę gorąco!

Zapraszamy do współpracy »
Double-Wings