Wodzirej DJ • Kuba Tomaszewski

Double Wings

Dobry wodzirej jest jak dyrygent chóru.

Najważniejsza jest umiejętność porwania ludzi i zaszczepienia im swojej pasji, charyzma, dzięki której dochodzi do „chemii”, tak między dyrygentem a chórzystami, jak i wodzirejem a weselnikami.

Dobry dyrygent ma partyturę w głowie, a słaby - głowę w partyturze. Profesjonalizm, który budzi zaufanie, objawia się spontanicznością, ale we wcześniej ustalonych ramach, które są gwarancją, że harmonia zostanie zachowana.

To właśnie dzięki temu wodzirej, niczym dyrygent może nadawać rytm i charakter, zmieniając tempo i natężenie emocji wtedy, kiedy jest to konieczne.

- Kuba Tomaszewski, wodzirej
Grupa Imprezowa Double Wings

Double-Wings

Niebanalne pomysły na wesele

Zapisz się już teraz na darmowy kurs emailowy!

Kuba Tomaszewski

Wodzirej i DJ Grupy Imprezowej Double Wings

Pierwsze kroki w roli mistrza ceremonii stawiał pełniąc funkcję ceremoniarza w rodzinnej parafii. Jeszcze wtedy nie wiedział, że zdobyte doświadczenie przyda się w pracy wodzireja.

Będąc w klasie maturalnej prowadził potańcówki dla znajomych i przyjaciół. Już w tamtym czasie znalazł się na celowniku Sylwestra Laskowskiego – założyciela grupy imprezowej Double Wings. Zawodową przygodę z Double Wings rozpoczął w roli DJ’a, by następnie stworzyć własny duet rozgrzewający serca i parkiety do czerwoności.

Dumny mieszkaniec Falenicy, zatroskany o jej losy w czasach warszawskiej okupacji 😉 Jest projektodawcą działającym na rzecz kultury lokalnej m.in. w kolejnych edycjach Budżetu Partycypacyjnego.

Kuba Tomaszewski

Inicjator i koordynator wydarzeń kulturalnych, koncertów i projektów muzycznych. Propaguje ideę wychowania muzycznego poprzez śpiew.

Z zamiłowania chórzysta, zakochany w muzyce sakralnej. Na co dzień śpiewa w józefowskim Chórze Schola Cantorum Maximilianum, koncertując, zdobywając wyróżnienia w konkursach krajowych i zagranicznych oraz wydając płyty. Związany z chórami takimi jak: Chór Akademicki UW, Chór LO im. Władysława IV, Chór MiM UW, Chór Cantores Sancti Bonifacii, Three Kings’ Singers.

Kuba – biogram

Załatwiacz, zafiksowany na punkcie zdobywania kolejnych sprawności.

Zainteresowanie fundraisingiem, crowdfundingiem oraz tematem społecznej odpowiedzialności biznesu sprawiło, że stał się zagorzałym networkerem, rzetelnie służącym i profesjonalnie proszącym o pomoc.

Lektor, konferansjer, który od czasu do czasu lubi wejść w buty reportera/dziennikarza. Często można go zobaczyć z aparatem lub kamerą.

Zawodowo jest webmasterem, grafikiem komputerowym i marketingowcem, chociaż przyszłość wiąże z prawem, zmagając się ze studiami na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Marzy o zbudowaniu własnego domu i założeniu wielodzietnej rodziny.

Autor Bloga Młodego Człowieka.

W Double Wings od 2016 roku.

Niebanalne pomysły na wesele

Zapisz się już teraz na darmowy kurs emailowy!

Niebanalne pomysły na wesele

Zapisz się już teraz na darmowy kurs emailowy!

Referencje

Wodzirej Kuba Tomaszewski
Wodzirej-Kuba-Tomaszewski-sternik

Ola Sitkiewicz i Franek Przepiórka

Dla każdego z nas studniówka musi być idealna, bo przy odrobinie szczęścia, zdarza się tylko raz w życiu. Nasza właśnie taka była, przede wszystkim dzięki Tobie. Kuba, dziękujemy serdecznie! Muzyka była świetnie dobrana, a współpraca z Tobą to była czysta przyjemność! Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję jeszcze niejednokrotnie skorzystać z Twoich usług. Dziękujemy w […]

SONY DSC

Monika Blankiewicz

Studniówka to dla każdego maturzysty wyjątkowe wydarzenie. Najlepiej bawi się przy dobrej muzyce, dlatego dziękujemy Kubo, za świetną zabawę oraz za nagłośnienie naszych występów, szczególnie, że dowiedziałeś się o tym dzień wcześniej. Ciągłe zmiany koncepcji, telefony średnio co 5 minut, wysyłanie podkładów o północy. Tak wyglądają ustalenia z kobietami. Elastyczność zaliczona na 5+. Dzięki Tobie […]

Niebanalne pomysły na wesele

Zapisz się już teraz na darmowy kurs emailowy!

Zapraszam do współpracy!

Wodzirej-Kuba-Tomaszewski

Kuba Tomaszewski

Tel.: 690 693 347
E-mail:
Facebook: facebook.com/WodzirejKubaTomaszewski