Wodzirej DJ • Maciej Krysa

Double Wings

Wodzirej

Ważne wydarzenia w życiu domagają się godnej oprawy.

Problem w tym, że często w świętowaniu tych wydarzeń zdajemy się na żywioł, ufając że sprawy jakoś same się potoczą. I nadzwyczaj często w takich przypadkach jednak się same nie toczą.

Potrzebny jest ktoś, kto nada świętowaniu właściwy bieg, odpowiedni do charakteru i rangi wydarzenia, będącego źródłem i motywem uroczystości.

Umiejętność zebrania spontanicznej energii poszczególnych członków zabawy, skoncentrowania ich wokół centrum wydarzeń i nadania im wspólnego kierunku jest jedną z kluczowych umiejętności dobrego Wodzireja. Pozwala to uczestnikom w sposób wolny i nieskrępowany zaangażować się w dziejące się wydarzenia oraz bez obaw i bez zakłopotania wyrażać siebie w zabawie.

Taka zabawa może stać się nie tylko bezmyślnym imprezowaniem, ale również okazją do lepszego poznania siebie i innych, do pogłębiania czy nawet budowania relacji. Na pewno można taką zabawę nazwać Dobrą.

Zapraszam Cię do rozejrzenia się po tej stronie.
Wierzę, że jeśli tylko zależy Ci na tym by Twoja impreza była udana, to znajdziesz tu dla siebie coś interesującego.

- Maciej Krysa, wodzirej
Grupa Imprezowa Double Wings

Double-Wings

Niebanalne pomysły na wesele

Zapisz się już teraz na darmowy kurs emailowy!

Maciej Krysa

Wodzirej i DJ Grupy Imprezowej Double Wings

Do roli wodzireja przygotowywał się (skutecznie, choć nieświadomie) przez wiele lat.

W wieku 12 lat zaczął grać na gitarze. Oprócz grania z kolegami w rockowej kapeli talent swój wykorzystywał właściwie od początku w ruchu oazowym, którego był uczestnikiem, a później animatorem. Był opiekunem małych grup spotykających się regularnie w ciągu roku oraz w czasie wakacyjnych wyjazdów, animował różnego rodzaju wydarzenia z dużą liczbą uczestników (zjazdy, dni wspólnoty), prowadził naukę śpiewu, współorganizował wycieczki, spotkania, zabawy dla młodzieży.

Był inicjatorem i uczestnikiem wielu wydarzeń muzycznych o zasięgu lokalnym. Wielokrotnie realizował oprawę muzyczną ślubów.

W 2011 roku współorganizował i prowadził warsztaty w ramach unijnego projektu aktywizacji zawodowej niepełnosprawnych.

Jest wielkim miłośnikiem narciarstwa. Od 2005 r. posiada uprawnienia PZN do nauczania tego sportu, które skutecznie i z pasją wykorzystuje w każdym sezonie.

Ukończył Politechnikę Warszawską na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych. Na co dzień pracuje dla dużej firmy telekomunikacyjnej, zajmuje się rozwojem systemów telefonicznej obsługi klienta.

Uczestniczył w najlepszych w Polsce kursach dla Wodzirejów organizowanych w Katowickich.

Ma Żonę i trzy (póki co) wspaniałe Córki. Mieszka z Rodziną w Otwocku.

W Drużynie Double Wings od 2010 roku.

Zapraszam do współpracy!

- Maciej Krysa
Wodzirej Double Wings

wodzirej-maciej-krysa

Niebanalne pomysły na wesele

Zapisz się już teraz na darmowy kurs emailowy!

Niebanalne pomysły na wesele

Zapisz się już teraz na darmowy kurs emailowy!

Referencje

Wodzirej Maciej Krysa

Nothing Found

It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help.

Niebanalne pomysły na wesele

Zapisz się już teraz na darmowy kurs emailowy!

Ostatnie wpisy na blogu

Wodzirej Maciej Krysa
taniec

Wesele Wojtka i Renaty – do białego rana

Wiele różnych zabaw i konkursów przygotowanych dla gości przez parę młodą widziałem, ale to co zrobili Wojtek i Renata było absolutnie oryginalne. Każdy z gości pod swoim talerzem znalazł kartkę z propozycjami piosenek, do których Młodzi zatańczyć mogą swój pierwszy taniec. Wystarczyło tylko zaznaczyć wybrane pole i wrzucić swój głos do „urny” – i w […]

podaniolami

Piotr i Shirin – pod aniołami

Są takie wesela na których czujemy się wyjątkowo dobrze. Są ludzie w których towarzystwie już od pierwszych chwil czujemy się bardziej gośćmi niż wykonawcami określonego dzieła. Zdarzają się takie spotkania podczas których wizja dobrego wesela Pary Młodej jest tak zgodna z wizją zaproszonych gości, że wystarczy ów wspólny nurt wychwycić i delikatnie nakierować weselną łódź […]

gates

Ania i Tomek – odlotowe wesele

Co zrobić by nadać imprezie oryginalny, niepowtarzalny charakter? Żeby od pierwszych chwil zaskoczyć gości i sprawić by to spotkanie pozytywnie zapadło w pamięć? Wbrew pozorom nie trzeba w tym celu poświęcić bardzo dużo pracy, przygotowań, sił i środków – czasem wystarczy prosty pomysł i odrobina zaangażowania. Pierwszym elementem na który zwykle goście zwracają uwagę po […]

Niebanalne pomysły na wesele

Zapisz się już teraz na darmowy kurs emailowy!

Zapraszam do współpracy!

Wodzirej-Maciej-Krysa-2

Maciej Krysa

Tel. 501 631 669
E-mail:

Facebook: facebook.com/WodzirejMaciejKrysa