Dobry Wodzirej - Silne zaplecze

Double Wings

Silne zaplecze

Dobry Wodzirej na wesele

Powiadają, że Paganini swego czasu dokończył koncert mając do dyspozycji jedynie dwie struny w swoim podarowanym mu przez Giuseppe Guarneriego del Gesú z natury czterostrunowym instrumencie. Jak to się czasem mawia „mistrzowie potrafią”. Nie zmienia to jednak faktu, że instrument sam w sobie Paganini miał najwyższej próby, a wybór takiego a nie innego nie był przypadkowy.

Znawcy tematu wiedzą doskonale, że dobre skrzypce nawet z dwoma strunami dają o wiele większe możliwości wyrazu, niż wykonane ze słabego materiału i ręką lichego lutnika, którym nie mniej struny żadnej nie brakuje.

Technika zawsze wspierała sztukę. Stanowiła dla niej nie tylko skuteczne zaplecze, ale i ciekawą inspirację. Była (i jest) nie tylko tworzywem, ale również motywem (niejednokrotnie przewodnim) twórczych i pomysłowych działań artysty. Dostrzegamy to szczególnie dziś, gdy rozwój techniki niemalże w każdej dziedzinie osiągnął tak daleko posunięty stopień rozwoju. Trudno dziś wyobrazić sobie artystę, który nie wykorzystywałby jej dokonań.

Dobry sprzęt jest niczym turbo w silniku diesla – za jego przyczyną sprawy nabierają tempa niezwykle szybko. Działa niczym katalizator radykalnie przyspieszający reakcje chemiczne, przez co kształtowanie aktualnego klimatu i emocji uczestników zabawy staje się o wiele prostsze, a osiągnięcie zamierzonego celu możliwe niemalże natychmiast.

Wodzirej, mający za sobą mocne zaplecze techniczne posiada ogromny komfort pracy i potężne narzędzie oddziaływania na przebieg prowadzonej przez siebie zabawy. Jest niczym muzyk, któremu oddano do ręki mistrzowski instrument. Albo niczym dyrygent orkiestry złożonej z pełnych pasji profesjonalistów. Niczym tancerz, trzymający w ramionach niezwykle uważną, finezyjną i oddaną partnerkę. Jego drobne i subtelne gesty wywołują skutki ogromnych rozmiarów, a powstające w ten sposób dzieło nabiera niezwykłej dynamiki.

Zapraszamy do współpracy »
Double-Wings