Wodzirej DJ • Sylwester Laskowski

Double Wings

Wodzirej – Mistrz drugiego planu!

Zdecydowanie ta definicja wodzireja najbardziej mi odpowiada.

Dobry wodzirej na wesele jest jak rozprowadzający w drużynie kolarskiej. W odpowiednim momencie wychodzi na czoło peletonu i narzuca mocne tempo. Z determinacją i zaangażowaniem zmaga się z oporem przeciwnego wiatru pozwalając Ci schować się za swoimi plecami po to, byś w kluczowym momencie miał pasję i siły do zwycięskiego finiszu.

Jego cel jest jeden: masz wygrać i zdobyć żółtą koszulkę lidera!

- Sylwester Laskowski, wodzirej
Grupa Imprezowa Double Wings

Double-Wings

Niebanalne pomysły na wesele

Zapisz się już teraz na darmowy kurs emailowy!

Wodzirej z zespołem muzycznym grającym na żywo

Wesele • Warszawa

Zespół muzyczny grający na żywo i wodzirej animujący zabawy taneczne na parkiecie to połączenie wyjątkowo atrakcyjne w kontekście imprez tanecznych. A zarazem jest to połączenie wyjątkowo rzadko w Polsce spotykane.

Wynika to z dwóch powodów. Po pierwsze mało jest zespołów muzycznych grających w stu procentach na żywo, a które kierują swą ofertę do organizatorów imprez tanecznych (wszech obecne playbacki i pół-playbacki zdają się tu odgrywać dominującą rolę).

Po drugie - większość wodzirejów współpracuje raczej z DJ'ami (czy prezenterami muzycznymi) nie zaś z zespołami muzycznymi (tym bardziej zaś - grającymi w stu procentach na żywo).

Zespol-muzyczny-Double-Wings

Niebanalne pomysły na wesele

Zapisz się już teraz na darmowy kurs emailowy!

Niebanalne pomysły na wesele

Zapisz się już teraz na darmowy kurs emailowy!

Wodzirej Sylwester Laskowski

Informacje dla mediów

Sylwester Laskowski

Wodzirej i muzyk, założyciel i lider Grupy Imprezowej Double Wings.

Pochodzi z Ostrołęki. W okresie młodzieńczym uprawiał piłkę siatkową, trzykrotnie stając na podium rozgrywek ogólnopolskich, w tym raz – pierwsze miejsce – w roli kapitana drużyny. W wieku czternastu lat rozpoczął naukę gry na gitarze klasycznej, na rzecz której kilka lat później porzuca wyczynowe uprawianie sportu.

W międzyczasie staje na deskach amatorskiego musicalu „Przebudzenie”, w którym gra rolę tancerza i jednego z aktorów.

Rozpoczynając studia na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej (kierunek Telekomunikacja) przenosi się do Warszawy, kontynuując naukę gry na gitarze w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina, przy ul. Bednarskiej. Trzy lata później rozpoczyna studia na Warszawskiej Akademii Muzycznej w klasie gitary klasycznej.

Początek studiów na Akademii Muzycznej owocuje nawiązaniem współpracy z Chórem Warszawskiej Opery Kameralnej, w którym śpiewa w grupie tenorów. W ramach tej współpracy wielokrotnie bierze udział w różnorodnych koncertach oratoryjnych, kameralnych jak również spektaklach operowych. W swej karierze tenora chóru uczestniczy m.in. w koncercie prowadzonym przez Ennio Morricone, w ramach którego wykonana zostaje muzyka ze słynnego filmu „Misja”.

Równolegle z nauką gry na gitarze rozwija swe zainteresowania kompozycją i improwizacją. Jedna z jego kompozycji, napisana na zamówienie wybitnego gitarzysty Grzegorza Krawca – sześcioczęściowa suita „Reminiscencje” zostaje zarejestrowana na płycie „Journey – Podróż” wydanej w wydawnictwie MA Recordings w Japonii.

Po ukończeniu studiów magisterskich na Politechnice Warszawskiej rozpoczyna studia doktoranckie, w trakcie których kończy studia na Akademii Muzycznej i publikuje swą pracę magisterską – „Sztuka improwizacji na gitarze” – we Wrocławskich wydawnictwie muzycznym Absonic.

Po obronieniu doktoratu na Politechnice Warszawskiej rozpoczyna pracę naukową w Instytucie Łączności w Warszawie, zajmując się zastosowaniem i rozwojem narzędzi analizy wielokryterialnej oraz teorii gier do wspomagania decyzji podmiotów biorących udział w grze rynkowej na rynku telekomunikacyjnym. Kilka lat później obejmuje funkcję kierownika Ośrodka Szkolenia.

Jeszcze podczas studiów na Akademii Muzycznej inicjuje cykliczne koncerty, do których aranżuje muzykę pod szyldem formacji J.C. Hopa Project.
Na bazie tego projektu i epizodycznej współpracy z wokalistą Pawłem Sankowskim, w roku 2008 rodzi się pomysł założenia zespołu muzycznego,
a następnie – po rozszerzeniu oferty o usługi wodzirejów i DJ’ów – Grupy Imprezowej o wymownej i brzemiennej w treści nazwie – „Double Wings”.

Referencje

Dobrze mówią o nas

Natalia-i-Szymon-6

Szymon Wardaszko i Natalia Wasiak

Chwila minęła, emocje opadły. Do rzeczy. 14.09 zaczął się czas, kiedy najważniejsza dla mnie jest Ona – przez wielkie Ż. Nie ukrywając, ślub i wesele to czas podniesionego tętna i lekkiego roztargnienia. Szczególnie dla nas, młodych. Przy organizacji tak dużego przedsięwzięcia dobrze mieć w swoim narożniku kogoś, kto ma głowę na karku. Taki człowiek winien […]

Zosia-Kuba-8

Zofia Marek i Jakub Urbanowicz

Dobry wodzirej to kluczowa sprawa jeśli zabawa ma być udana. A Sylwek, z którym mieliśmy przyjemność planować nasze wesele, to ktoś więcej niż tylko dobry fachowiec. To prawdziwy pasjonat, umiejący na bieżąco wyczuwać potrzeby gości i subtelnie kierować imprezą. Efekt? Nasi goście wciąż wspominają świetną zabawę, gdzie na parkiecie bawili się wszyscy – nawet najoporniejsi […]

Kasia-i-Dominik-15

Katarzyna Dudek i Dominik Pająk

Z naszej strony same pozytywne wrażenia. Dzięki Sylwkowi goście się świetnie bawili (i my też!) — wszystko co robił było z mega klasą i z głową. Jesteśmy ogromnie szczęśliwi że trafiliśmy na Sylwka :). Pozdrawiamy i serdeczne dzięki za super prowadzenie wesela!Kasia i DominikPaństwo Młodzi  

Niebanalne pomysły na wesele

Zapisz się już teraz na darmowy kurs emailowy!

Blog

Wodzirej Sylwester Laskowski
Zrzut ekranu 2019-03-11 o 22.18.26

Jeden telefon, który wiele zmienia

Gdy cofnę się wstecz i popatrzę na to, jak się to wszystko zaczynało i ku czemu doprowadziło, to aż się chcę dalej pracować, trudzić, wysilać, mozolić i zabiegać o to, by rosło. Jasne, że nie wszystko wyszło. Że wiele rzeczy trzeba weryfikować, modyfikować, formułować od nowa. Nie mniej… 🙂 Na pewno, bez dwóch zdań, nie […]

Wodzirej-Double-Wings

Wodzirej na wesele – czas napisać książkę 😉

Było dla mnie rzeczą oczywistą, że będę wodzirejem, gdy w 2009 roku szykowałem się do zagrania z zespołem Double Wings pierwszego wesela. Nie pozostawiająca wątpliwości korzyść i wkład z takiej funkcji dla ostatecznego kształtu wesela była dla mnie argumentem koronnym, by nie zastanawiać się zbyt długo i wydłużyć nieco poły swej marynarki, zamieniając elegancki smoking, […]

Niebanalne pomysły na wesele

Zapisz się już teraz na darmowy kurs emailowy!

Zapraszam do współpracy!

Double-Wings-2

Sylwester Laskowski

Tel.: 608 43 17 48
E-mail:
Facebook: facebook.com/WodzirejSylwesterLaskowski