Wodzirej DJ na wesele • Warszawa • Double Wings

Wodzirej Sylwester Laskowski

Dobry Wodzirej jest jak wino z wody uczynione

zdjecie-00
Double-Wings-2

Bywają wodzireje lepsi niż wino

...i takich tak naprawdę warto jest szukać.

05

Niebanalne pomysły na wesele

Zapisz się już teraz na darmowy kurs emailowy!

Wodzirej – Mistrz drugiego planu!

Zdecydowanie ta definicja wodzireja najbardziej mi odpowiada.

Dobry wodzirej na wesele jest jak rozprowadzający w drużynie kolarskiej. W odpowiednim momencie wychodzi na czoło peletonu i narzuca mocne tempo. Z determinacją i zaangażowaniem zmaga się z oporem przeciwnego wiatru pozwalając Ci schować się za swoimi plecami po to, byś w kluczowym momencie miał pasję i siły do zwycięskiego finiszu.

Jego cel jest jeden: masz wygrać i zdobyć żółtą koszulkę lidera!

- Sylwester Laskowski, wodzirej
Grupa Imprezowa Double Wings

Double-Wings

Niebanalne pomysły na wesele

Zapisz się już teraz na darmowy kurs emailowy!

Grupa Wodzirejów Double Wings

Music for life • Wesele • Warszawa.

Wodzirej na wesele nie może być do końca „zdrowym człowiekiem”. Jeśli ma skutecznie innych zarażać… no nie może! 😉

W istocie taka jest nasza rola – zarażać. Najlepiej tak, by nikt nie zauważył skąd błyskawicznie rozprzestrzeniająca się „choroba” pochodzi, kto jest jej głównym i pierwszym nosicielem, kto podsycił ten żar i dlaczego tak teraz wszystkim serca płoną!

Gorączka sobotniej nocy…

Radość jest jak choroba! Okrrrrutnie zakaźna!

Dlatego malkontenci, lenie i nudziarze mają z nami poważny kłopot! 😉

Siła Grupy Wodzirejów Double Wings w tym właśnie tkwi – inspiracja przelewa się w jedną i drugą stronę, a to co z inspiracji wyciągnie jeden, za chwilę staje się inspiracją drugiego. Kreatywność rodzi kreatywność, a doświadczenie jednego staje się automatycznie doświadczeniem wszystkich.

Mistrz staje się za chwilę uczeniem, a uczeń mistrzem, inwencja i pomysłowość nadaje nowego kolorytu inwencji i pomysłowości drugiego. Odkrycie jednego inspiruje do dalszych poszukiwań pozostałych, by powrócić do pierwszego z nowym blaskiem, nową świeżością i nową treścią.

I choć ostatecznie ścieżki każdego wodzireja na wesele wiodą po różnorakich szlakach i każdy z nas zachowuje swą odrębną i niepowtarzalną osobowość, to ostatecznie nasze wysokie, dalekie, długie i niezwykle barwne loty składają się w jedną podwójno-skrzydlatą opowieść, dobrze nam wszystkim znaną i bardzo nam bliską.

Zapraszamy! Bądź pewien, że Twój stan zdrowia na pewno się pogorszy! 😉

Od ogromu wrażeń nie będziesz mógł/a zasnąć, serce wybijać będzie rytm synkopowany, a szerokość własnych źrenic będzie zdumiewać Cię jeszcze o poranku (dwa dni później rzecz jasna)!

Zapraszamy!

Lot będzie przedni! Z Tobą i Twoją weselną Drużyną na czele!
My postaramy się o dobry kierunek wiatru!

Zapraszamy! Chętnie udzielimy Ci z tego bogactwa, które rodzi tak niebywałą pasję życia!

Napisz lub zadzwoń! »

Słuchał będę uważnie i wnikliwie,

- Sylwester Laskowski – Wodzirej Double Wings

Grupa-1

Niebanalne pomysły na wesele

Zapisz się już teraz na darmowy kurs emailowy!

Wodzirej Sylwester Laskowski

Informacje dla mediów

Sylwester Laskowski

Wodzirej i muzyk, założyciel i lider Grupy Imprezowej Double Wings.

Pochodzi z Ostrołęki. W okresie młodzieńczym uprawiał piłkę siatkową, trzykrotnie stając na podium rozgrywek ogólnopolskich, w tym raz – pierwsze miejsce – w roli kapitana drużyny. W wieku czternastu lat rozpoczął naukę gry na gitarze klasycznej, na rzecz której kilka lat później porzuca wyczynowe uprawianie sportu.

W międzyczasie staje na deskach amatorskiego musicalu „Przebudzenie”, w którym gra rolę tancerza i jednego z aktorów.

Rozpoczynając studia na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej (kierunek Telekomunikacja) przenosi się do Warszawy, kontynuując naukę gry na gitarze w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina, przy ul. Bednarskiej. Trzy lata później rozpoczyna studia na Warszawskiej Akademii Muzycznej w klasie gitary klasycznej.

Początek studiów na Akademii Muzycznej owocuje nawiązaniem współpracy z Chórem Warszawskiej Opery Kameralnej, w którym śpiewa w grupie tenorów. W ramach tej współpracy wielokrotnie bierze udział w różnorodnych koncertach oratoryjnych, kameralnych jak również spektaklach operowych. W swej karierze tenora chóru uczestniczy m.in. w koncercie prowadzonym przez Ennio Morricone, w ramach którego wykonana zostaje muzyka ze słynnego filmu „Misja”.

Równolegle z nauką gry na gitarze rozwija swe zainteresowania kompozycją i improwizacją. Jedna z jego kompozycji, napisana na zamówienie wybitnego gitarzysty Grzegorza Krawca – sześcioczęściowa suita „Reminiscencje” zostaje zarejestrowana na płycie „Journey – Podróż” wydanej w wydawnictwie MA Recordings w Japonii.

Po ukończeniu studiów magisterskich na Politechnice Warszawskiej rozpoczyna studia doktoranckie, w trakcie których kończy studia na Akademii Muzycznej i publikuje swą pracę magisterską – „Sztuka improwizacji na gitarze” – we Wrocławskich wydawnictwie muzycznym Absonic.

Po obronieniu doktoratu na Politechnice Warszawskiej rozpoczyna pracę naukową w Instytucie Łączności w Warszawie, zajmując się zastosowaniem i rozwojem narzędzi analizy wielokryterialnej oraz teorii gier do wspomagania decyzji podmiotów biorących udział w grze rynkowej na rynku telekomunikacyjnym. Kilka lat później obejmuje funkcję kierownika Ośrodka Szkolenia.

Jeszcze podczas studiów na Akademii Muzycznej inicjuje cykliczne koncerty, do których aranżuje muzykę pod szyldem formacji J.C. Hopa Project.
Na bazie tego projektu i epizodycznej współpracy z wokalistą Pawłem Sankowskim, w roku 2008 rodzi się pomysł założenia zespołu muzycznego,
a następnie – po rozszerzeniu oferty o usługi wodzirejów i DJ’ów – Grupy Imprezowej o wymownej i brzemiennej w treści nazwie – „Double Wings”.

Wodzirej na wesele bezalkoholowe

Warszawa • Mazowieckie • Polska • Europa • Świat
Wodzirej-Double-Wings

Wodzirej na wesele – czas napisać książkę 😉

Było dla mnie rzeczą oczywistą, że będę wodzirejem, gdy w 2009 roku szykowałem się do zagrania z zespołem Double Wings pierwszego wesela. Nie pozostawiająca wątpliwości korzyść i wkład z takiej funkcji dla ostatecznego kształtu wesela była dla mnie argumentem koronnym, by nie zastanawiać się zbyt długo i wydłużyć nieco poły swej marynarki, zamieniając elegancki smoking, […]

04

Najważniejsza rzecz na weselu bezalkoholowym

Jeśli sądzisz, że za najważniejszy czynnik sukcesu wesela bezalkoholowego uznam dobrego wodzireja, to Cię zaskoczę. Jak zawsze, tak i w tym wypadku dobry wodzirej jest elementem bardzo pomocnym. O sukcesie lub porażce wesela jednak nie rozstrzyga. Zawsze, niezmiennie i w każdym kontekście (a w przypadku wesel bezalkoholowych w sposób wyjątkowy) za najważniejszy czynnik sukcesu wesela […]

zdjecie-9

Wodzirej na wesele bezalkoholowe

Czy jest coś specyficznego, coś szczególnego, co miałoby wyróżniać wodzireja na wesele bezalkoholowe od wodzireja na wesele, na którym alkohol jest? Moja odpowiedź może być zaskakująca – i tak, i nie. Zacznę od tej drugiej odpowiedzi – “nie”. Jeśli tylko przyjmie się za zasadę (a taką sobie przyjąłem), że w ramach prowadzonych wesel nigdy nie […]

Sylweseter-Laskowsk_kontakt