Dobry Wodzirej - Umiejętności taneczne

Double Wings

Umiejętności taneczne

Dobry Wodzirej na wesele

Szukając cechy szczególnej, wyróżnika pozwalającego odróżnić wodzireja od konferansjera, prezentera, komika czy klauna to z całą pewnością tą cechą i tym wyróżnikiem będzie animacja zabawy tanecznej na parkiecie.

„Parkiet” to podstawowy obszar troski i zainteresowania każdego wodzireja na niemalże każdej imprezie.

Podstawowe narzędzie pracy wodzireja

Wodzirej stara się kreować takie sytuacje i wytwarzać taką atmosferę, by ludziom chciało się na tym parkiecie być oraz by w chwili, gdy już tam są działy się na nim fajne rzeczy.

Taniec to podstawowe narzędzie pracy każdego wodzireja.

Wodzirej proponuje udział w różnorodnych układach tanecznych, wpływa na rozwijającą się na parkiecie sytuację w taki sposób, aby sprzyjała integracji uczestników zabawy jak również inspiruje gości do wyzwalania ich własnej kreatywności tanecznej.

Aby móc skutecznie to robić wodzirej powinien dobrze i ciekawie – po prostu fajnie – tańczyć.

Animator układów tanecznych

Nie wystarczy jednak, że wodzirej fajnie tańczy – powinien też umieć uczyć innych tańca – w prosty sposób przekazywać im poszczególne elementy układu, który planuje razem z nimi zatańczyć.

Wodzirej powinien też umieć dobrze prowadzić uczestników podczas tańca – być czytelny i wyrazisty, łatwy, a zarazem atrakcyjny i zachęcający do naśladowania.

Widok dobrego tancerza, który nie popisuje się, ale zwraca w Twoją stronę próbując Cię wciągnąć w fajną, wspólną zabawę jest pokusą, którą trudno zignorować i odrzucić na rzecz kolejnych trzech minut przesiedzianych przy stole.

To też tak naprawdę warunek konieczny do wciągnięcia do wspólnej zabawy gości, którzy sami niejednokrotnie bardzo dobrze tańczą.

Zapraszamy do współpracy »
Double-Wings